Twoje dziecko jest fanem Star Wars i chciałbyś mu podarować zabawkę z jego ulubionym bohaterem. Każdy prawdziwy i ceniący się mały pasjonata musi być posiadaczem gadźetów Star Wars.

Doskonałym pomysłem dla prawdziwych fanów będzie miecz świetlny Star Wars – Ultimate FX Lightsaber. Miecz świetlny jest najpotężniejszą bronią bohaterskich Jedi i złowrogich Sithów. Najbardziej realistyczny miecz świetlny dla dzieci jest wyposażone w moc FORCE TECH, nowe efekty świetlne, i dźwiękowe oraz sekwencyjnie zapalane ostrze. Miecz posiada specjalny przycisk aktywujący laserowe ostrze o długości 60 centymetrów. Po jego naciśnięciu ostrze rozświetla się jak prawdziwe, miecz wydaje bardzo realistyczne dźwięki, po ponownym naciśnięciu ostrze płynnie gaśnie. Doskonała zabawa zapewniona podczas ocalaniu galaktyki.

Star Wars Miecz Świetlny - Ultimate FX Lightsaber

Cena: 244.00 zł

Kupisz w sklepie: Fanatyk.pl

Jeśli twoje dziecko marzy by wygladać jak jego ulubiony bohater Darth Vader ciekawą alternatywą może okazać się hełm – Darth Vader Electronic Helmet. Założenie elektronicznego hełmu okaże się fantastyczną zabawą podczas, której mały bohater będzie nierozpoznawalny. Zabawka jest o tyle ciekawsza, iż zawiera zwroty i dźwięki Darth Vadera.

Darth Vader Electronic Helmet

Cena: 133.00 zł

Kupisz w sklepie: Fanatyk.pl

Artykuły podobne