Upiorne stroje na przebierane przyjęcie dla mężczyzn

Total
0
Shares

Skoro już ustaliliśmy, ze dorośli mogą się świetnie bawić przebierając podczas przyjęć to czas na prezentację pięciu ciekawych strojów dla mężczyzn. Trzeba się wykazać nie lada odwagą aby włożyć któryś z nich 😉 Kto się zdecyduje?

1. Groźny żniwiarz

To kostium, który wzbudzi respekt każdego, szczególnie w środku nocy. Oprócz straszliwej maski i peleryny warto dorzucić do niego kosę (oczywiście sztuczną!) i przestraszyć wszystkich znajomych. Na koniec, zdejmijmy maskę, bo jeszcze nie uda nam się dostać na wymarzoną imprezę 😉

meskie_halloween_grozny_zniwiarz

2. Cyklop

Kojarzysz tego znanego z mitologii olbrzyma z jednym okiem pośrodku czoła. Mimo ograniczonego pola widzenia potrafi on jednak wypatrzeć dobrą imprezę oraz najlepsze drinki. Jeśli jesteś fanem mitologii to z pewnością już zacierasz ręce. Sprawdź jak to jest zostać jednookim przez jedną noc. Masz pewność, że obraz nie będzie ci się “dwoił”. Kostium karnawałowy polecamy m.in. na Halloween oraz inne przebierane imprezy.

meskie_halloween_cyklop

3. Ucieklinier zombie

Masz kilka grzeszków na swoim koncie? Sprawdź jak to jest wcielić się w rolę uciekającego więźnia, a w dodatku zombie. Dodatkową atrakcją będzie… bijące serce widoczne przez dziurę twojego kombinezonu. Jak to zrobić? Potrzebujesz smartfona i odpowiedniej aplikacji.

trój więźnia z efektami specjalnymi. Po uruchomieniu odpowiedniej aplikacji skazańcowi bije serce.

  1. Pobierz darmową aplikację iOS, Android
  2. Umieść telefon w specjalnej kieszeni znajdującej się po wewnętrznej stronie stroju
  3. Odtwórz video pobranej aplikacji poprzez otwory w kostiumie
  4. Gotowe 🙂

meskie_halloween_ucieklinier_zombie

4. Dynia

Zabawny strój dyni dla osób z dużym poczuciem humoru. Idealny na Halloween dla tych, którzy nie chcą się przebierać w stroje w mrocznych klimatach.  Jedynym problemem może być przeciśnięcie się w kostiumie dmuchanej dyni do baru:)

meskie_halloween_dynia

5. Wampir

Ale nie taki zwykły, te są już passe i odeszły razem z modą na Zmierzch. Dzisiaj są równie przystojne, ale bardziej… puszyste. Ten wampir wcale nie zjada swoich ofiar i tylko wygląda na niezgrabnego. W rzeczywistości porusza się szybko niczym piorun, a podczas imprez pierwszy wychodzi na parkiet.

meskie_halloween_wampir

Oto najpopularniejsze stroje tego sezonu. Który z nich wybierzesz? Jeśli będziesz gospodarzem swojej imprezy halloweenowej to koniecznie zaplanuj do niej ciekawy scenariusz.

 

Źródło: partybox.pl

Artykuły podobne