Styl nowoczesny kocha dodatki!

Total
0
Shares

Nowoczesne wnętrza, mimo iż minimalistyczne, nie muszą być gołe i pozbawione ozdób. Śmiało możecie wprowadzić w nie rozmaite akcesoria domowe, które przy minimum wysiłku, zapewnią maksimum efektu. Jeśli szukasz inspiracji, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie strona MyBaze.com, która aż roi się od stylowych, niesztampowych i oryginalnych akcesoriów domowych. Nie ukrywam, że moje serce skradły zarówno grafiki oprawione w ramki, jak również poduszki w nadruki, zegary ścienne w postaci płyt długogrających oraz świetlne kule, które z powodzeniem zastępują lampki nocne.

Pisanie nie tylko po ścianie

Ciekawym, a jednocześnie miłym dla oka zabiegiem dekoracyjnym są litery przestrzenne (znajdziecie je w ofercie MyBaze), które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu zarówno tym bardzo ascetycznym, jak i kolorowym. Możemy stworzyć z nich pojedyncze wyrazy, jak również całe zdania. Możemy ułożyć cytaty, które będą nas motywować do działania lub skłaniać do refleksji. Takie przestrzenne litery możemy też śmiało ustawić w pojedynkę na podłodze lub komodzie. Pierwsza litera naszego imienia lub inicjały naszej połówki z pewnością będą intrygującą ozdobą w naszym salonie bądź sypialni.

Doskonałą alternatywą dla liter i napisów przestrzennych są naklejki ściennie ? obrazki w różnych kształtach i kolorach, które możemy nakleić na ścianę. I mimo, że na rynku zaistniały już jakiś czas temu, to wciąż cieszą się niesłychaną popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem dzięki naklejkom na ścianę możemy odmienić wnętrza naszych domów i mieszkań w zaledwie parę minut. Taka naklejka pozwoli nam spersonalizować naszą kuchnię, salon lub pokój dziecka. Sprawi również, że nieco surowe wnętrze nabierze pozytywnego charakteru.

A co powiecie na nietuzinkowe grafiki lub rozweselające teksty oprawione w ramkę? Czyż nie jest to pomysł lepszy, niż dzieło nawet najbardziej uznanego artysty? Z pewnością jest to rozwiązanie godne wnętrz nowoczesnych i stylowych. Oprawione w ramkę teksty i grafiki genialnie ozdobią wasze ściany i świetnie zastąpią tradycyjne malarstwo, które we wnętrzach nowoczesnych nie jest do końca mile widziane.

Światło w oryginalnej odsłonie

W ostatnim czasie niekwestionowanym hitem wśród akcesoriów domowych są świetlne kule, nazywane przez niektórych dekoracyjnymi girlandami. Na stronie MyBaze.com znajdziemy je w rozmaitym wydaniu.
Lampki z przędzy bawełnianej pozwolą oryginalnie udekorować dom. Doskonale spiszą się nie tylko w pokoju dziecka, ale również w naszej sypialni. Możemy udekorować nimi lustro, ścianę, a także łóżko. Możliwości jest naprawdę wiele. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne lampki nocne, a do tego wniosą do wnętrza romantyczny nastrój. Ja jestem bardzo na tak, a wy?

Artykuły podobne

Oryginalne zaproszenia ślubne

Jak każe tradycja, Państwo Młodzi wraz z rodzicami powiadamiają bliskich i przyjaciół o pięknej chwili wstąpienia w związek małżeński, zapraszając tych najważniejszych gości na mniejszą lub większą uroczystość weselną. Spotkałam…
Zobacz więcej ...