Wysokie obuwie dodaje nienagannej aparycji i jest bardzo gustowne. Noga w butach na obcasach wydaje się dłuższa, smuklejsza, sztywniejsza. Panie, które preferują noszenie szpilek, twierdzą zgodnie, że dodają im one pewności siebie oraz poprawiają samopoczucie. Kobiety uwielbiają buty na wysokich obcasach i bywa, że posiadają naprawdę spore ich kolekcje. Buty na obcasie przede wszystkim podwyższają i to jest bezapelacyjna ich zaleta. Odziwo, także i Panowie mają szanse nieco się podwyższyć. Na polskim rynku debiutuje marka Batelli, która oferuje obuwie dla mężczyzn podwyższające nawet o 7 cm. Jest to doskonałe rozwiązanie dla nieco niższych mężczyzn, którzy bywa, że mają z tego właśnie powodu pewne kompleksy.

Obuwie Batelli

Biznesowo i z klasą

Obuwie podwyższające to propozycja dla mężczyzn, którym zależy na tym, aby ich stylizacja była efektowna i gustowna. Kilka centymetrów więcej z pewnością nikomu nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie. Takie obuwie idealnie nadają się jako dodatek do garnituru. Bez względu na to, czy idziesz na spotkanie biznesowe czy wieczorne przyjęcie, takie obuwie zawsze jest na miejscu.

Ciekawy projekt

Obuwie podwyższające są tak zaprojektowane, aby nie tylko dodawały wzrostu, ale zapewniały także komfort i wygodę. Mają proporcje tradycyjnego obuwia, na pierwszy rzut oka nie widać zatem żadnej różnicy, a jednak! 7 cm dodatkowego podwyższenia to efekt specjalnie zaprojektowanego kształtu buta i ukrytej wkładki podwyższającej oraz idealnie wyprofilowanej podeszwy. Wkładka wewnątrz buta amortyzuje jednocześnie nacisk, co korzystnie wpływa na komfort podczas chodzenia.

Modnie i trendy

Drodzy mężczyźni, obuwie podwyższające są projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Dostępne są w szeregu modeli i zróżnicowanej kolorystyce. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznej elegancji, jak i sportowego stylu. Naszym zdaniem obuwie tego typu są świetnym pomysłem na prezenty dla mężczyzny.

Obuwie Batelli

Materiał inspirowany informacją prasową ze sklepu Batelli.pl.

Artykuły podobne