Świąteczny zestaw – koc i kubki

Total
0
Shares

Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła? Wściekle atakuje, mrożąc nas bez opamiętania. Tym razem synoptycy zapowiadają, że powinniśmy się przygotować na potężny napór, jakiego Polska już dawno nie widziała. Cóż mamy zatem czynić? Jak ochronić się przed temperaturami typu -20? Można np. tuż po powrocie do domu otulić się starannie wielkim polarowym kocem. I żeby było jeszcze przyjemniej, wtulić się w maskotkę łosia i rozgrzewać się gorącą herbatą ze świątecznego kubka. A to wszystko w jednym zestawie. Polecam. Idealny prezent dla zmarzluchów.

Kupisz w: Pan Prezent

Cena: 65 zł

Artykuły podobne

Fotoksiążka

Książka może o nas świadczyć. Reprezentować nasze upodobania, być wyznacznikiem stylu, mody. Jednocześnie jednak jako przedmiot jest tylko jedną z wielu kopii. Możliwe jest jednak sprezentowanie takiej, która będzie jedyna…
Zobacz więcej ...

Le Whaf: Odkryj magię wdychania smaku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było móc delektować się smakiem jedzenia bez konieczności używania łyżki? Le Whaf to innowacyjne rozwiązanie kulinarne, które zamienia jadalne płyny w lekką, aromatyczną parę, którą możesz wdychać i czerpać pełnię smaku. Odkryj nowe doznania kulinarne i rozkoszuj się smakiem w zupełnie nowy sposób.
Zobacz więcej ...