Świecące sznurówki

Total
0
Shares

Oglądaliście klip Vanessy Hudgens do piosenki "Sneakers"? Pamiętacie te wszystkie rozświetlone neonami sznurówki od blasku których można było dostać prawdziwego oczopląsu? Chcielibyście mieć takie? Mam dobrą wiadomość. Bogowie okazali się dla nas łaskawi. Prosto z gwiazdorskiego Olimpu zesłali nam sznurówki, dzięki którym również i Ty zabłyśniesz na każdej imprezie. Można nimi przewiązać trampki, adidasy, glany, tenisówki czy inne nie potrafiące obyć się bez nich obuwie. A następnie błyszczeć! Jaśniej od najjaśniej świecącej gwiazdy!

Sznurówki te wykonane zostały z przewodu świetlnego, osłoniętego przezroczystą warstwą plastiku. Po włączeniu migają się bardzo intensywnym światłem w kolorze niebieskim lub czerwonym (w zależności od zakupionego koloru). Co prawda daleko im do sznurówek Vanessy Hudgens, które mienią się najbardziej pożądanym przez dziewczyny różem, ale i tak wywołają one niemałe poruszenie na imprezie. Dzięki nim zostaniesz niekwestionowaną królową parkietu!

Kupisz w sklepie: gadgets.pl

Cena: 39 zł.

Artykuły podobne

Obracaj i jedz

Oryginalny sposób na podanie gościom przekąsek: orzeszków, chipsów i sosów do piwa bądź różnych słodkości. Zamiast sięgać ręką przez cały stół wystarczy zakręcić tacą. Kręcić i jeść, na co tylko…
Zobacz więcej ...