Świetny prezent na rocznicę ślubu – tablica wspomnień

Total
0
Shares

Rocznice ślubu już od tej pierwszej przysparzają wiele kłopotu jeśli chodzi o ich świętowanie. Niektórzy nie lubią obchodzić ich hucznie, ale okrągłe, srebrne, złote, rubinowe często wymagają szczególnej celebracji. Jeśli nie znamy preferencji prezentowych jubilatów najczęstszym prezentem jest gotówka. Zostawmy po sobie coś więcej niż wspomnienie szelestu banknotów, dlatego proponuję…

Tablicę wspomnień!

Idealny_prezent_na_rocznice_slubu_tablica_wspomnien

Czym jest? Spersonalizowaną tablicą oprawioną w ramkę w której możemy zmieścić wszystkie informacje o naszych najbliższych. Specjalne kreatory pomogą nam ich wykonanie. Co trzeba wiedzieć?

 • imiona 😉
 • Cała reszta zależy już od naszej inwencji, ale proponuję:
  • podać liczbę lat spędzonych razem
  • liczbę lat
  • wspólnych osiągnięć (na przykład ilość dzieci ;))
  • wspomnienia przeprowadzek (liczba adresów pod jakimi mieszkało małżeństwo)
  • liczba zwierzaków
  • ilość wspólnych podróży
  • szczególne chwile
  • data rocznicy, ślubu, zaręczyn

Nie ważne czy wasze relacje są bliskie czy wręcz przeciwnie, taka pamiątka będzie zdobiła ścianę i przypominała o wszystkich dniach spędzonych razem. Czy można podarować coś lepszego niż piękne wspomnienia?

 

Wyróżnij się z tłumu

Idealny_prezent_na_rocznice_slubu_tablica_wspomnien2

i podaruj tablicę wspomnień zamiast zwykłego bukietu. Dzięki kilku rodzajom czcionki będzie wyglądała oryginalnie i wyjątkowo. Przekaż swoje życzenia, wyznania, wspomnienia w ten niezwykły sposób. Nie martw się o czas realizacji, wystarczy, że zamówisz ją dzień przed imprezą a będzie gotowa!

30×40 cm to dla Ciebie za mało?

Idealny_prezent_na_rocznice_slubu_tablica_wspomnien_tapeta_magnetyczna

Nic dziwnego, pewnie Twoja głowa jest wypełniona wspomnieniami o których chciałbyś przypomnieć i nie masz ochoty na ograniczenia. To nic, producenci przychodzą naprzód Twoim oczekiwaniom. Kup (i zamontuj) tablicę magnetyczną do której przyczepisz wszystko na co masz ochotę, a gdy Twój nastrój się zmieni bez problemu zmienisz układ kartek i magnesów.

Jak to działa?

Idealny_prezent_na_rocznice_slubu_tablica_wspomnien_tapeta_magnetyczna2

Tapeta wykonana z trwałego, bardzo gładkiego włókna szklanego, zawierająca w swej strukturze specjalną warstwę metaliczną, silnie przyciągającą magnesy. Możemy ją przykleić niemal na każdej powierzchni a także wyciąć dowolny kształt. Marzysz o sercu wypełnionym zdjęciami? Nie ma sprawy, wystarczy kawałek tapety i ostre nożyczki. Świetnie sprawdzi się też w pokoju nastolatka, który uwielbia obwieszać ściany plakatami. Problem brudnych ścian zniknie na zawsze!

Prezenty o których nie da się zapomnieć cieszą najbardziej, pamiętajmy o tym przy ich wręczaniu. Więcej propozycji co podarować na rocznicę ślubu znajdziecie na naszym blogu – koniecznie sprawdźcie!

 

Artykuły podobne