Budzik

Pora Wstać! Innowacyjne Budziki dla Ciężko Wstających Śpiochów

Nie możesz wstać rano? Przyjrzyj się naszym pomysłom na innowacyjne budziki, które skutecznie pokonają poranny marazm. Od budzika-uciekiniera do sierżanta-rozkazodawcy!
Total
0
Shares

Ten wpis jest dedykowany dla wszystkich, którzy uwielbiają przyciskać przycisk drzemki i ciągle walczą z porannym wstawaniem. Czy kiedykolwiek słyszeliście o “budziku szantażysta”? To jedno z wielu genialnych urządzeń, które mogą pomóc największym śpiochom we wczesnym wstawaniu. Ale to nie wszystko. Istnieje cała gama innowacyjnych budzików, które budzą w niestandardowy i nieustępliwy sposób!

Budzik na stole

Zacznijmy od Clocky’ego, czyli uciekającego budzika. Ten mały sprytny gadżet ucieka i ukrywa się, zmuszając Cię do wstania z łóżka, aby go znaleźć i wyłączyć. Nie ma szans na przyciśnięcie przycisku drzemki z Clocky’em!

Kolejnym fantastycznym wynalazkiem jest “Wake&Shake”, idealny dla tych, którzy nie obudzą się nawet od wystrzału z armaty. Ten innowacyjny budzik wykorzystuje wibracje zamiast dźwięku. Dołączony do niego panel wibracyjny umieszcza się pod poduszką lub materacem, a o wyznaczonej godzinie zaczyna wibrować, delikatnie, ale skutecznie budząc Cię ze snu.

Jeśli wolisz coś bardziej tradycyjnego, ale z pewnością skutecznego, zwróć uwagę na budzik sierżanta, który wydaje głośne rozkazy, zmuszając Cię do wstania. Lub co powiesz na puzzle alarm clock, który wymaga złożenia puzzle, aby go wyłączyć?

Większość tych fascynujących urządzeń można znaleźć na zagranicznych stronach internetowych, ale coraz więcej z nich jest już dostępnych w Polsce. Dla tych, którzy chcieliby poczytać więcej o tych irytujących, ale niezwykle skutecznych budzikach, polecam ten artykuł.

Niezależnie od tego, czy jesteś ciężko wstającym śpiochem czy porannym skowronkiem, te niezwykłe budziki z pewnością sprawią, że poranne wstawanie stanie się mniej bolesne i o wiele bardziej interesujące. Wszystkim pogromcom śpiochów życzę powodzenia w porannym wstawaniu!

Artykuły podobne

36 Cube

Chwilę na odpoczynek możemy zmarnować przed telewizorem, śledząc beznamiętnie losy bohaterów kolejnego nudnego serialu. Możemy przeleżeć na łóżku. Możemy jednak poświęcić się rozrywce intelektualnej, takiej jak 36 Cube. Zadanie jest…
Zobacz więcej ...