Szczur na trolle

Total
0
Shares

    Oczywiście nie jest to notka o prawdziwym szczurze, nie poluje on też na trolle znane z powieści fantasy.

    Praca moderatora na popularnym forum bywa męcząca. Każdy z nas zna realia – na 1 rozmówcę chcącego wnieść coś do tematu przypada najczęściej dwóch lub trzech, których jedyną misją jest dodanie głupiego komentarza, nie trzymającego się nawet reguł języka polskiego. Czy jest możliwość ulżenia w pracy wymęczonemu moderatorowi? Serwis Hackaday wymyślił jedną i to w formie pluszowego gryzonia.

    Troll Sniffing Rat to maskotka jedyna w swoim rodzaju. Jej czerwone oczy zapalają się zawsze wtedy, gdy wykryje wpis, który można zaklasyfikować jako trollowanie. Na wszelki wypadek wydaje też ostrzegające o swoim odkryciu dźwięki. Swoich przeszukań sympatyczny szczurek dokonuje co dwie minuty. Wprawdzie sam nie usunie niechcianych komentarzy, ale z pewnością pozwoli moderatorowi na chwilę wytchnienia, wykonując za niego wyszukiwanie.

    Na ten moment ten niezwykły gryzoń jest jednostkowym prototypem, ale w przyszłości? Wystarczy śledzić serwis Hackaday, kto wie, kiedy rozpoczną sprzedaż online.

Artykuły podobne

Nano podkładka

Dzięki niej potrzebne rzeczy (najczęściej telefon) będziemy mieć zawsze przy sobie. Przy wykorzystaniu jakiejś kosmicznej technologii, cokolwiek byśmy na tym nie położyli, będzie się trzymać. Umieszczamy taką podkładkę na desce…
Zobacz więcej ...

Strasznie fajna koszulka

Wiem, że Halloween jest już za nami. Niemniej jednak uważam, że tę koszulkę można sprezentować także z innej okazji, na przykład na Mikołajki. Spodoba się ona wielbicielom horrorów, czy ogólnie…
Zobacz więcej ...