Szczur na trolle

Total
0
Shares

    Oczywiście nie jest to notka o prawdziwym szczurze, nie poluje on też na trolle znane z powieści fantasy.

    Praca moderatora na popularnym forum bywa męcząca. Każdy z nas zna realia – na 1 rozmówcę chcącego wnieść coś do tematu przypada najczęściej dwóch lub trzech, których jedyną misją jest dodanie głupiego komentarza, nie trzymającego się nawet reguł języka polskiego. Czy jest możliwość ulżenia w pracy wymęczonemu moderatorowi? Serwis Hackaday wymyślił jedną i to w formie pluszowego gryzonia.

    Troll Sniffing Rat to maskotka jedyna w swoim rodzaju. Jej czerwone oczy zapalają się zawsze wtedy, gdy wykryje wpis, który można zaklasyfikować jako trollowanie. Na wszelki wypadek wydaje też ostrzegające o swoim odkryciu dźwięki. Swoich przeszukań sympatyczny szczurek dokonuje co dwie minuty. Wprawdzie sam nie usunie niechcianych komentarzy, ale z pewnością pozwoli moderatorowi na chwilę wytchnienia, wykonując za niego wyszukiwanie.

    Na ten moment ten niezwykły gryzoń jest jednostkowym prototypem, ale w przyszłości? Wystarczy śledzić serwis Hackaday, kto wie, kiedy rozpoczną sprzedaż online.

Artykuły podobne

Jak czyścić klawiaturę?

Okruchy jedzenia, kurz, niezidentyfikowane małe resztki między przyciskami klawiatury? Też Cię to wkurza?  Niektórzy próbują obracać klawiaturę do góry nogami z nadzieją, że energiczne potrząsanie pozwoli pozbyć się okruchów i…
Zobacz więcej ...

Ręcznik face arse

Ciśnie się na usta parafraza tekstu pewnej reklamy: ale fajny ręcznik do? pupy. Dzięki niemu już przenigdy nie dotknie się twarzy częścią ręcznika, która przed chwilą osuszała wilgotną dolną część…
Zobacz więcej ...