Szpiegowska kamera

W tej kwestii SWAT czy CIA nie mają już przewagi.
Total
0
Shares

W każdym człowieku drzemie ciekawość, która z czasem musi mieć ujście w pozyskaniu informacji niejawnych. Czasem są to drobnostki, czasem jednak przynieść nam mogą konkretne korzyści, a przede wszystkim – dadzą nam spokój ducha. Szklanka przy ścianie zapewnia nam tylko dźwięk, kamera endoskopowa zaś – obraz.

Urządzenie to wielokrotnie widzieliśmy w użyciu szpiegów lub antyterrorystów, przygotowujących się do wkroczenia na teren zajęty przez wrogich bojowników. Główną zaletą jest jej niewielki rozmiar oraz giętki, długi wąż, na którym jest osadzona, sprawiając, że nasza inwigilacja pozostanie niezauważona i przebiegnie bez zakłóceń. Dodatkową zaletą jest też wodoodporność wysięgnika. Dla poszukujących zagubionych pod szafką skarbów przydatny powinien być też magnes, który z przeszukiwanych szczelin wydobędzie wszystkie metalowe skarby, oraz zamontowane 2 diody LED dla lepszego oświetlenia.

Artykuły podobne

Retro ramka

Każdego ciągnie czasem do retro. Ubiór, wystrój, filmy z dawnych lat, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Czasem wręcz żałujemy, że sami nie poruszamy się w latach 40. czy 60.…
Zobacz więcej ...