“Sztuka wojny” – Sun Tzu

Total
0
Shares

Poza różnej maści gadżetami warto od czasu do czasu polecić coś, nad czym spędzimy wieczorne godziny, zatopieni w fotelu. Książkę. Jaką dziś? “Sztukę wojny”, autorstwa Sun Tzu.

Oczywiście już sam tytuł wskazuje, że nie jest to książka dla każdego. Przeznaczona jest ona dla ludzi, którzy interesują się militariami, strategią, lub – kto wie- zastanawiają się nad karierą wojskową. Przekazuje ona rady dotyczące dowodzenia armią, prowadzenia potyczek, pochodzące z VI w. p.n.e. Dla zainteresowanych wojskowością jak znalazł, dla szukających szybkiego czytadła – zdecydowanie nie.

Cena: 29.90 zł

Sklep: helion.pl

Artykuły podobne

Wodoodporny notatnik

Odporny na wodę notatnik można spokojnie zabrać ze sobą do kąpieli, a nawet pod prysznic. Niestraszna mu stojąca na biurku szklanka z wodą, która czasem potrafi się nieopatrznie przechylić, rozlewając…
Zobacz więcej ...

Komunikuj się przez Skype

Odkryj Skype – system komunikacji audio-wizualnej działający za pośrednictwem połączeń internetowych. Dzwoniąc przez Skype, możesz utrzymywać kontakt z bliskimi w dowolnym miejscu na świecie. Wykorzystaj Skype jako oryginalny prezent lub narzędzie do budowania relacji.
Zobacz więcej ...