Pies i kobieta

Upominki dla wielbicieli psów

Total
0
Shares

Znasz kogoś kto ma bzika na punkcie swojego czworonoga?

Zamiast łapać się za głowę nakręć go jeszcze bardziej i podaruj odjechanie gadżety , które jeszcze bardziej zacisną więzy przyjaźni między psem a właścicielem.

Ubranka

prezent_dla_wlasciciela_psa_biale_futerko

Znane już od dawna dla ras, które zimom nie mają odpowiedniej sierści lub włosia. Kolorowe kombinezony pomagają im utrzymać odpowiednią temperaturę ciała nawet w największe mrozy. Teraz pogoda nie sprzyja strojeniu psiaków, ale z drugiej strony dlaczego ma na tym cierpieć ich image? Dla patrioty albo kibica polskich drużyn ? biało czerwona kurteczka z orłem i napisem ?Polska? na plecach (70 zł). Dla kobiety, która ubiera psa na wzór siebie ? białe futerko (90 zł).

prezent_dla_wlasciciela_psa_ubranko_polska

Zabawki

Upominki dla wielbicieli psów - konga zabawka gumowa czerwona

Czas spędzony z czworonogiem to jedna z najpiękniejszych części dnia. Można ją umilić ciekawymi zabawkami , a najlepiej tymi, które zrobią coś dobrego dla psiaka. Jak te typu Konga ? wykonane z wysokiej jakości kauczuku, o specyficznym kształcie odbijają się w kierunku, którego pies nie potrafi przewidzieć, więc pielęgnują jego zmysł  łowiecki. Nie ma w środku piszczałek, więc można jej używać w domu. Do niektórych modeli można włożyć ciasteczka np. czyszczące zęby, aby były jeszcze atrakcyjniejsze dla psa.

prezenty_dla_wlascicieli_psow_konga_osmiornica

Kong Snugga Wubba w kształcie ośmiornicy ? około 30 zł
Red Kong z miejscem na ciasteczka ? około 25 zł

Szkolenie

prezenty_dla_wlascicieli_psow_bon_na_szkolenie

Dobrze wychowany pies to duma dla każdego właściciela. Nie ucieka, nie niszczy mebli, zna kilka sztuczek i obroni przed złodziejem. Voucher na szkolenie dla psa i jego pani/pana to dość nietypowy prezent i niewiele szkółek ma go w swoich ofertach. Będzie przydatne nie tylko dla niesfornych czworonogów, ale także dla młodych psów, które w przyszłości będą wystawiane lub dla domowych kanapowców, żeby wiedziały jak zachowywać się przy dzieciach.
Cena zależy od szkoły dla psów.

Legowisko

prezent_dla_wlasciciela_psa_poslanie_z_eko_skory

Po ciężkim dniu spędzonym na strojeniu się, bawieniu i trenowaniu trzeba odpocząć. A najlepiej luksusowo. Dla słodziaka różowe legowisko w kształcie meduzy (od 95 zł ? cena jest zależna od rozmiaru), a dla twardzieli elegancka poducha z ekoskóry (110 zł)

legowiska-dla-psow-meduza-rozowa-7914

Obroża

prezenty_dla_wlascicieli_psow_obroza_w_kwiaty

Żeby się nie zgubił ? obroża, najlepiej charakterystyczna. Dla fana gwiezdnych wojen z tymże motywem lub kwiatowa, nieco w klimacie modnych festiwali muzycznych.

Cena to około 24 zł.

Pamiętajmy jednak, że żaden prezent nie zastąpi miłości i uwagi jakiej potrzebuje nasz czworonożny przyjaciel. Spędzajmy z nimi jak najwięcej czasu i traktujmy tak dobrze jak tylko potrafimy.

Artykuły podobne

Skarbonka świnka chromowa

    Ta świnka-skarbonka nadal pełni swoją klasyczną funkcję- przechowuje oszczędności. Jedynym wyróżnikiem jest jej nietypowy kolor. Choć zrobiona z porcelany, wygląda, jakby odlano ją z metalu. Zalety takiego kamuflażu? Hipotetyczny…
Zobacz więcej ...