Upominki reklamowe w orientalnym stylu ? pałeczki do sushi

Total
0
Shares

Znalezienie ciekawego gadżetu reklamowego wyróżniającego się orientalnym stylem nie jest już dzisiaj problemem, ponieważ agencje reklamowe są w stanie przemienić niemalże każdy przedmiot w tego rodzaju upominek. Dotyczy to także pałeczek, które obecnie można kupić w szerokiej gamie wariantów, także z usługą ich personalizacji. Będą na pewno świetnym pomysłem na prezent zarówno dla klientów, jak i ważnych kontrahentów czy pracowników.

Pałeczki do sushi wykorzystywane są codziennie przez dwa miliardy osób ? to powoduje, że są one najczęściej używanymi sztućcami na świecie. W naszym kręgu kulturowym nie są rozpowszechnione, ale wielu amatorów kuchni azjatyckiej może pochwalić się mistrzowską ich obsługą. Najczęściej używa się pałeczek bambusowych, jednak oprócz nich do dyspozycji jest także znacznie więcej innych ciekawych modeli, także takich, które zachwycają swoim wyglądem i są ozdobą samą w sobie.

Oryginalny upominek na każdą okazję

Pałeczki chętnie wybierane są przez klientów biznesowych ? kupowane są jako upominek dla ważnych osób w firmie, ale również mogą być elementem kampanii marketingowej, na przykład mogą być dodawane do produktów w azjatyckim stylu lub też mogą być wygraną w konkursie. Ze względu na szeroki wybór cenowy modeli można dostosować je łatwo do wyznaczonego budżetu, dlatego też mogą one sprawdzić się na każdą okazję. Dodatkowo, przy zamówieniach na większą liczbę pałeczek można liczyć często na atrakcyjne rabaty, więc koszty związane z ich zakupem wcale nie muszą być wysokie.

Drewniane, stalowe, a nawet srebrne

Na uwagę zasługują pałeczki z utwardzanego drewna, które dzięki specjalnemu wykończeniu mogą być myte i stosowane wielorazowo. Dostępne są także droższe modele wykonane z drewna hebanowego czy różanego. Można znaleźć też pałeczki ze stali nierdzewnej, srebra czy nefrytu. Oczywiście, w przypadku takich pałeczek mamy już do czynienia z wyższymi kosztami ich zakupu, niemniej jednak jako oryginalny upominek sprawdzą się idealnie ? na pewno zostanie on doceniony.

Personalizacja pałeczek

Dodatkowo pałeczki jako upominki reklamowe mogą być poddane personalizacji. Oznacza to, że wykonuje się na nich precyzyjny grawerunek, najczęściej laserowo. Personalizować można pałeczki drewniane oraz stalowe, nadając im w ten sposób unikatowy wygląd. Na każdej pałeczce z osobna można umieścić tekst do określonej liczby znaków, zwykle około 30, a nawet symbole graficzne, na przykład oznaczenia horoskopu chińskiego czy symbole Kanji. To powoduje, że wyglądają one naprawdę nieprzeciętnie i na pewno jako niecodzienna niespodzianka sprawdzą się na różne okazje.

Pałeczki jako upominki reklamowe wykonuje firma Orient Deco, która na co dzień zajmuje się sprzedażą pałeczek, zastawy do sushi i innych orientalnych artykułów. W jej ofercie znajduje się pełna gama pałeczek, w tym drewniane, stalowe czy srebrne. Również oferuje ona usługi personalizacji, w tym dla klientów biznesowych.

Artykuły podobne

iPhone-flipper

Wielu z nas pamięta radość, jaką daje granie w pinballa w salonie gier czy pubie. Pożerając kolejne monety maszyna ta pozwalała nam na chwilę beztroskiej zabawy. Gwar rozmów i pokrzykiwania…
Zobacz więcej ...

Samsung S2 Portable 500GB

Tym razem prawdziwy przenośny dysk. Dobrze wykonany, jak na standard USB 2.0 dość szybki. Pojemność 500 GB wystarczy na zmieszczenie zdjęć/muzyki/filmów/dokumentów, a skórzany futerał zapewni względne bezpieczeństwo. Dostępny w różnych…
Zobacz więcej ...

Paryska pokojówka

"Paryska pokojówka" Ewy Grocholskiej to opowieść o dwóch szalonych studentkach poznańskiej ASP oraz ich niezwykłych paryskich przygodach. Akcja powieści osadzona jest w drugiej połowie lat 70-tych, gdy zachód jawił się…
Zobacz więcej ...