Jadalny olejek truskawkowe sny

Walentynkowe prezenty dla Niego do 100 zł

Total
0
Shares

Prawdopodobnie wszystkie Panie znacie już zwyczaj obchodzenia Walentynek? Ale zastanówmy się nad tym, kim był ich patron, czyli Święty Walenty? W tradycji chrześcijańskiej możemy odnaleźć informacje o co najmniej trzech świętych o imieniu Valentine lub Valentinus. Jedna z pradawnych legend mówi o duchownym, który przeciwstawił się rozkazowi Imperatora Rzymu Klaudiusza II, zakazującego udzielania ślubów młodym mężczyznom, jako że według doradców Klaudiusza, nieżonaci mężczyźni byli lepszym żołnierzami. Za to nieposłuszeństwo duchowny Walenty został skazany na śmierć.

Inna historia opowiada o młodym człowieku, który za pomoc prześladowanym chrześcijanom został skazany na śmierć. Z więzienia wysłał swojej ukochanej list z podpisem ‘From Your Valentine’ ? podpis ten jest używany do dzisiaj na walentynkach w języku angielskim.

Bez względu na to, jaka wersja pochodzenia Święta Zakochanych jest najbliższa prawdzie, najważniejsze w tym dniu jest okazywanie sobie uczuć i miłości. Zazwyczaj zakochani obdarowują siebie nawzajem drobnymi prezentami i upominkami. Postaram się Wam drogie Panie pomóc w znalezieniu idealnego prezentu walentynkowego dla Waszych mężczyzn.

Nic nie rozgrzewa zmysłów mężczyzny mocniej niż? słodkie i kuszące maliny. A co dopiero takie, które będziesz mogła dosłownie i w przenośni zlizywać z jego ciała? Jako prezent walentynkowy dla Twojego ukochanego proponuję olejek, kto?ry pachnie i smakuje jak dojrzałe w słon?cu maliny. Wylej kilka kropli jedwabistego olejku na dowolne miejsce ciała partnera, rozmasuj, dmuchnij delikatnie, by uwolnic? subtelny zapach i przyjemne uczucie ciepła. Zadowolenie gwarantowane!

Jadalny olejek truskawkowe sny

Jadalny olejek truskawkowe sny ? cena: 56,00 zł

A co powiesz na to, żebyście w Walentynki zagrali w erotyczną grę? ?Erotyczne wyzwania? są świetnym pomysłem na grę wstępną, kto?ra wcale nie musi odbywać się w sypialni. Już z samego rana 14 lutego, wręcz ukochanemu czek, gdy ten będzie wychodził do pracy.. Napięcie wzrośnie, a wyobraźnia Twojego partnera będzie działać na najwyższych obrotach przez cały dzień.

Czeki ?Erotyczne wyzwania?

Czeki ?Erotyczne wyzwania? ? cena: 19,00 zł

Jeśli Twój mężczyzna jest emocjonalny i lubi się często wzruszać przeglądając stare fotografie, możesz podarować mu Foto Kostkę, która oprócz tego, że stanowi interaktywną ramkę na zdjęcia, to w dodatku jest niebanalnym gadżetem. Foto Kostka o wymiarach boku 10 cm x 10 cm pozwala na umieszczenie 6 kwadratowych zdjęć w formie papierowej. Na jednym z narożników znajduje się mechanizm, który pozwala na wolne obracanie się kostki wokół własnej osi. Stanowi to doskonały efekt wizualny bardzo silnie przyciągający wzrok. Kostka jest zasilana na baterie, dzięki czemu może zostać umieszczona niemal wszędzie.

Foto Kostka

Foto Kostka ? cena: 35,00 zł

A może chcesz podarować swojemu mężczyźnie dowód Twojej miłości do niego? Stwórz Certyfikat z wyjątkowymi życzeniami walentynkowymi dla Twojego ukochanego. Certyfikat to pomysł na jedyny w swoim rodzaju prezent. Jest on w pełni personalizowany. Będziesz mogła wprowadzić swoje życzenia oraz imiona i daty. Prawdziwa miłość to najsilniejsze i najtrwalsze uczucie na świecie. Warto je codziennie pielęgnować m.in. poprzez zaskakiwanie ukochanej osoby. Certyfikat Miłości jest idealnym prezentem na podkreślenie łączącego uczucia i wywołanie pozytywnych emocji u drugiej połówki.

Certyfikat Miłości

Certyfikat Miłości ? cena: 99,99 zł

A jeśli chcesz w Walentynowy wieczór podnieść temperaturę w Waszej sypialni podaruj swojemu ukochanemu erotyczne kości do gry i zagrajcie razem? Z pewnością urozmaici to Wasze życie erotyczne i wprowadzi nutkę niepewności. Zestaw składa się z trzech kostek do gry. Pierwsza określa czynność do wykonania, druga miejsce na ciele, a trzecia miejsce waszych pieszczot. Bawcie się i stwórzcie własne reguły gry.

Erotyczne kości do gry

Erotyczne kości do gry ? cena: 29,00 zł

Jeśli Twój mężczyzna jest smakoszem wina, świetnym pomysłem na prezent są zakochane korkociągi. Najlepiej dokupić do nich butelkę pysznego wina i wspólnie delektować się tym trunkiem w trakcie Święta Zakochanych.

zestaw do wina

Zestaw do wina ? cena: 24,60 zł

Śmiesznym i oryginalnym prezentem walentynkowym dla mężczyzny jest zegar seksu. Jeśli znudziła Was pozycja klasyczna i szukacie pomysłu na nowe łóżkowe szaleństwa to trafiłaś na właściwy podarunek. Zegarek miłości podpowiada jedną pozycję miłosną na każdą godzinę dnia i nocy. Dzięki niemu będziecie mogli cieszyć się udanym seksem 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu? nie tylko w Walentynki!

Zegar seksu

Zegar seksu ? cena: 24,60 zł

Najfajniejszy chłopak na świecie i najfajniejsza dziewczyna na świecie? Tworzycie najfajniejszą parę? Jeśli tak ? podaruj swojemu ukochanemu zestaw dwóch koszulek z takimi napisami. W walentynkowy wieczór możecie założyć wspólnie koszulki i obejrzeć romantyczny film popijając smakowitym winem.

Zestaw koszulek

Zestaw koszulek ? cena: 59,90 zł

A co powiesz na podarowanie swojemu mężczyźnie słodkich igraszek? ?Słodkie igraszki? to gra, która przeniesie Was w świat wyjątkowo ekscytujących zabaw miłosnych. Gra zawiera: ekskluzywne karty zawierające smakowite zadania erotyczne, flamaster z jadalnym nadzieniem do malowania ciała, kajdanki z futerkiem, aksamitną wstążkę. Zasady gry zawierają aż 6 możliwości rozgrywki, o różnym poziomie trudności, które sprawią, że gra towarzyszyć Wam może wiele razy.

Gra ?Słodkie igraszki?

Gra ?Słodkie igraszki? ? cena: 44,28 zł

Twój mężczyzna w Walentynki może także stać się sławną gwiazdą. Możesz podarować mu okładkę w magazynie Mr. Handsome, czyli magazynie o najbardziej pożądanych mężczyznach na świecie! Okładka magazynu to pomysł na jedyny w swoim rodzaju prezent. Projekt okładki możesz zrobić samodzielnie – nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Efekty swojej pracy możesz monitorować na żywo.

obkłada magazynu

Okłada magazynu ? cena: 99,99 zł

Drogie Panie ? czy wybrałyście idealny prezent dla Waszych mężczyzn? Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam!

Artykuły podobne