Wyjątkowe prezenty dla Super Taty ? 23 czerwca ? Dzień Ojca!

Total
0
Shares

Dzień Ojca to święto będące wyrazem szacunku dla ojców obchodzone corocznie w wielu krajach, w różnych terminach. Obchody Dnia Ojca zostały zapoczątkowane na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce to wyjątkowe święto przypada na 23 czerwca, a obchodzone jest od 1965 roku. Mimo stosunkowo długiej historii Dzień Ojca nie cieszy się aż tak wielką popularnością, jak Dzień Matki, a szkoda? Dzień Ojca to jedna z nielicznych okazji w roku, kiedy możemy podziękować naszemu tacie za miłość, troskę, opiekę i bezgraniczne oddanie. To właśnie tata jest dla nas autorytetem i wzorem postępowania w dorosłym życiu. Podczas gdy mama kojarzona jest z łagodnością i ciepłem, tato kojarzy się z pewnymi wzorcami wychowawczymi, dzięki którymi jesteśmy tym, kim jesteśmy. Ojciec jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka, który pełni swoistego rodzaju funkcję drogowskazu jak postępować, aby być szczęśliwym.

Wybór odpowiedniego prezentu dla taty z okazji jego święta nie jest sprawą prostą. Czekoladki, kartki z życzeniami, kufle to najczęściej wybierane w każdym roku prezenty. Jednak uważam, że w tym roku warto postawić na oryginalność, wyjątkowość, personalizację. Dołóżmy wszelkich starań, żeby prezent dla Ojca odcisnął trwały i głęboki ślad w jego sercu i pamięci. Podarujmy upominek, który ucieszy 23 czerwca i będzie cieszył jeszcze przez wiele dni, tygodni, miesięcy, a być może nawet i lat?

W tym roku warto postawić na prezenty spersonalizowane, czyli będące jedynymi w swoim rodzaju. Produkty personalizowane to takie, które zostały wyprodukowane lub oznaczone tak, że bez wątpienia przeznaczone są dla wybranej osoby. Personalizacja to np. prezent z imieniem danej osoby lub prezent ze zdjęciem. Spersonalizowane prezenty są coraz bardziej modne i coraz częściej wybierane, ponieważ świadczą o dużej kreatywności osoby, która obdarowuje.

Długo szukałam wyjątkowego prezentu z okazji Dnia Ojca. Próbowałam połączyć cechy personalizacji produktu z prezentami typowymi dla mężczyzny. No i w końcu udało się! W sklepie internetowym czwartylistek.pl znalazłam prezenty idealne dla każdego taty. Ideą sklepu jest idea personalizacji, czyli dostosowanie według pomysłu klienta wszelkiego rodzaju prezentów, przedmiotów codziennego użytku, zabawek, ubrań itp. Jeśli chcecie sprezentować bądź po prostu posiadać przedmiot, któremu pragniecie nadać unikalne cechy ? nie mogliście trafić lepiej! Wśród licznych prezentów, które z całą odpowiedzialnością mogę zaproponować na okazję Dnia Ojca, wybrałam kilka takich, które najmocniej przykuły moją uwagę. Dodam, że do wszystkich wybranych przeze mnie produktów otrzymujemy dowolny grawer gratis. Grawer wykonywany jest diamentem. To najdokładniejsza i najszlachetniejsza technika grawerowania, która pozwala na oddanie nawet najdrobniejszych szczegółów.

Nieśmiertelnik srebro 925 komplet ze srebrnym łańcuszkiem

Nieśmiertelnik to nazwa używanego w wojsku elementu systemu identyfikacji żołnierzy w razie ich śmierci, bądź ranienia. Jest to kawałek blachy z perforacją ułatwiającą jej przełamanie na dwie części, którą żołnierz nosi na łańcuszku na szyi. We współczesnych czasach nieśmiertelniki stały się częścią życia codziennego. To bardzo ważny symbol, który podarowany z okazji Dnia Ojca będzie stanowił piękną i drogocenną pamiątkę. Idealny prezent dla prawdziwego mężczyzny i kochającego taty. Mi bardzo spodobał się komplet pięknych dwóch dużych nieśmiertelników wykonanych ze srebra próby 925 na srebrnym łańcuszku. Na nieśmiertelniku możesz zamieścić swoje zdjęcie, dedykację lub życzenia.

Nieśmiertelnik srebro 925 komplet ze srebrnym łańcuszkiem

Cena: 120,00 zł

Czarna zapalniczka ZIPPO 150 Black Ice

Czy Twój tato posiada zapalniczkę z Twoim zdjęciem? Jeśli nie ? zapalniczka ZIPPO będzie prezentem nie tylko praktycznym, ale też sentymentalnym. Mężczyźni uwielbiają piękne i stylowe zapalniczki. Są wśród nich również tacy, dla których zbieranie zapalniczek stało się życiowym hobby. Czarna, oryginalna, metalowa zapalniczka na benzynę ZIPPO 150 Black Ice polerowana na wysoki połysk na pewno spodoba się każdemu tacie, nie tylko temu palącemu? Na zapalniczce możesz wygrawerować dowolną grafikę, tekst lub zdjęcie.

Czarna zapalniczka ZIPPO 150 Black Ice

Cena: 140,00 zł

Stalowa piersiówka o pojemności ok. 225ml.

Mężczyzna jak to mężczyzna? powinien posiadać konkretną piersiówkę! Pomysłowym prezentem z okazji Dnia Ojca jest spersonalizowana piersiówka. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu mamy pewność, że będzie służył tacie przez długie lata, na przykład w czasie wycieczek w gronie znajomych. Ponieważ produkt jest dosyć dużych rozmiarów, możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa! Na piersiówce możemy umieścić nie tylko obrazek ale także dowolny tekst, na przykład specjalną dedykację dla taty. Bardzo ciekawy, oryginalny i nietuzinkowy prezent, z którego każdy tata będzie zadowolony!

Stalowa piersiówka o pojemności ok. 225ml.

Cena: 29,99 zł

Brelok koniczynka do kluczy

Czy myśląc o swoim tacie macie przed oczami widok, kiedy szuka gdzieś kluczy? Mężczyźni bardzo często coś gubią, a zwłaszcza klucze. Okazuje się zazwyczaj, że leżą swobodnie w kieszeni i że z powodu braku breloka trudno je było odszukać. Z okazji Dnia Ojca wybierz zatem oryginalny brelok do kluczy. Wygraweruj na nim swoją własną dedykację lub życzenia. Brelok jest w kształcie koniczynki, która na pewno przyniesie Twojemu tacie szczęście. W końcu to nie byle jaka koniczynka! Tylko czterolistna!

Brelok koniczynka do kluczy

Cena: 20,00 zł

23 czerwca tuż, tuż? Najwyższa już pora, żeby wybrać prezent idealny dla mężczyzny bardzo ważnego w życiu każdego dziecka. Zajrzyjcie zatem do sklepu czwartylistek.pl i znajdźcie prezent dla prawdziwego mężczyzny i prawdziwego ojca!

Artykuły podobne

Gratyzchaty.pl

    Gratyzchaty to z pewnością nietypowy, ale przydatny dla wytrwałych serwis. Znajdziemy w nim tysiące rzeczy, których właściciele niekoniecznie potrzebują, a jednocześnie nie zależy im na uzyskaniu za nie dochodów.…
Zobacz więcej ...

Twój własny kalendarz

    Oczywiście zakup kalendarza jest sprawą trywialną – wystarczy wyprawa do empiku czy sklepu papierniczego by kupić w miarę praktyczny kalendarz na nadchodzący AD 2011. Jak zwykle przejęła mnie jednak…
Zobacz więcej ...