Wyświetlacze w iPhone’ach opłaca się naprawiać już tylko w autoryzowanych serwisach Apple

Total
0
Shares
Nie musicie już zastanawiać się nad tym, czy ryzykować utratę gwarancji przez naprawę wyświetlacza w nieautoryzowanym ?serwisie komórkowym?, czy zapłacić około 1500 zł za wymianę całego urządzenia w serwisie autoryzowanym.<br>
Teraz takie naprawy można już zrealizować w serwisach autoryzowanych Apple i ich koszt to 699 zł.

Nie musicie już zastanawiać się nad tym, czy ryzykować utratę gwarancji przez naprawę wyświetlacza w nieautoryzowanym ?serwisie komórkowym?, czy zapłacić około 1500 zł za wymianę całego urządzenia w serwisie autoryzowanym.
Teraz takie naprawy można już zrealizować w serwisach autoryzowanych Apple i ich koszt to 699 zł.

Oznacza to, że w cenie zamiennika możecie mieć oryginalny, nowy wyświetlacz od Apple i Wasze urządzenie nie utraci gwarancji.

Dodatkowo, na czas naprawy jest możliwość wypożyczenia urządzenia zastępczego w cenie 79zł za iPhone 5c lub 99 zł za za iPhone 6. Koszt wypożyczenia jest jednorazowy i nie zmienia się w zależności od czasu naprawy, czyli nawet jeżeli z jakichś przyczyn czas naprawy się wydłuży ? urządzenie zastępcze będzie do dyspozycji bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Na czym to polega?
Po zgłoszeniu naprawy w autoryzowanym serwisie Apple, serwis diagnozuje sprzęt i potwierdza rodzaj uszkodzenia. Następnie sprzęt jest wysyłany bezpośrednio do centralnego serwisu Apple na Europę. Tam jest przeprowadzana naprawa, czyli następuje wymiana wyświetlacza. Po pomyślnym wyniku testów sprawdzających działanie urządzenia iPhone odsyłany jest do serwisu autoryzowanego, gdzie została zlecona naprawa. Czas naprawy to 5-8 dni roboczych.

Czy warto?
W podobnej cenie otrzymujemy dwie usługi na zupełnie różnym poziomie. O ile do tej pory kluczowym argumentem za naprawą w nieautoryzowanym serwisie była cena, to teraz jest on już zupełnie nieaktualny.
Minusem może się wydawać, że na wykonanie naprawy trzeba poczekać kilka dni więcej, jednak otrzymanie w zamian oryginalnego wyświetlacza i ważna gwarancja jest argumentem nie do podważenia. Warto też pamiętać o możliwości wypożyczenia zastępczego iPhona, co w dużej mierze rekompensuje czas oczekiwania.

Artykuły podobne

Wyginacze mózgów

Lekcje się kończą, sesja także powoli zmierza do finiszu. Nadchodzą wakacje, czas słodkiego nieróbstwa, ewentualnie dorywczej pracy, podstawową zasadą jest jednak wrogość wobec książek, nauki, konieczności rozmyślań. Jak w takiej…
Zobacz więcej ...

Stylowy mól książkowy

Chyba każdy z nas zna chodź jednego takiego typa: wszystko mu się kojarzy z cytatami z książek, które przeczytał, a lista tych które koniecznie jeszcze musi poznać stale się wydłuża.
Zobacz więcej ...