Zakupy z ekspertem :)

Total
0
Shares

Podobno najszybszym sposobem by poznać kobietę jest pójść z nią na zakupy. Po jej zachowaniu można od razu wywnioskować czy jest rozważna, szalona, oszczędna czy ?z gestem?. Na zakupach ubraniowych widać jednak najwięcej!

Podczas wyprzedaży niektóre z Pań zmieniają się w drapieżniki, polując -czasem agresywnie- na mocno przecenione ostatnie sztuki sezonu. Nieśmiałe i mało pewne siebie kobiety przeważnie wychodzą ze sklepu z niczym. Pewne siebie ?gwiazdeczki? zawsze znajdą coś dla siebie, nawet jakiś duperel, podkreślający ich walory drobiażdżek. Nie chcę pisać tu o typach skrajnych, czyli o zakupoholiczkach (osób dotkniętych tym nałogiem jest coraz więcej) i tych, które sama myśl o shoppingu przyprawia o nerwowy ból brzucha.

Bądź co bądź – kobiety to wytrwałe chodziarki. Potrafią przemierzyć ogromne centrum handlowe wzdłuż i wszerz nawet kilkukrotnie. Mężczyzna nigdy tego nie pojmie i nie podzieli z nami przyjemności posklepowego szlajania się. Dlatego lepiej zostawmy Panów w domu i nie sprawdzajmy granic ich cierpliwości w przestrzeni galerii handlowej.

Zakupy to nie tylko przyjemność. Podczas zakupów ujawnia się temperament płci pięknej, ale też dają o sobie znać uczucia, związane z głęboko zakorzenionymi kompleksami. Szczęśliwe (acz nieliczne) te Panie, które ich nie mają!

Zakompleksiona kobieta nigdy nie będzie czuła się ze sobą dobrze. Ciągle będą jej przeszkadzały własne uda, brzuch czy krągłe biodra. Będzie się starała ukryć pod ubiorem i wtopić w tłum, niczym szara myszka. Samoakceptacja jest trudna, gdy w ulubionym workowatym swetrze wygląda się jak wieloryb… Powiedzmy sobie szczerze: nie każda z nas potrafi się dobrze ubrać.

Na szczęście jest ktoś, kto pomoże nawet najbardziej niezadowolonym z siebie kobietom: stylistka. Ona pozwoli nam zrozumieć swoją sylwetkę, wskaże kilka sztuczek na podkreślenie walorów i pokaże, jak ukryć niezbyt proporcjonalne części ciała. Taka porada może odmienić samopoczucie i sprawić, że zaczniemy spoglądać na życie przez różowe okulary!

Podaruj bliskiej Ci osobie zakupy z prawdziwym modowym ekspertem!

Gdzie: www.wyjątkowyprezent.pl

Zobacz więcej pasjonujących przeżyć w Wyszukiwarce Przeżyć Lubik.pl

Ile: 499 zł

Artykuły podobne