Z jednej strony panowie na pewno docenią taki przydatny prezent, gdyż z natury są praktyczni. Ale z drugiej strony…znane jest przecież powiedzenie, że mężczyźni, to duże dzieci, które nigdy tak naprawdę nie dorastają… Na pewno więc miłym zaskoczeniem dla płci przeciwnej będzie spontaniczność. Tylko teraz, co tu wymyślić! Na szczęście, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Wystarczy bowiem poszukać w internecie. Pod hasłem chociażby ?oryginalne prezenty dla niego?, otrzymamy całą masę przydanych stron, na których na pewno znajdziemy idealny podarunek.

Czekoladowe życzenia czy może ostre strzelanie?

Pomysłów jest cała masa: od skoku na bungee, poprzez kurs pilotażu, rajdową jazdę golfem po torze, weekend SPA, czy naukę boksu, na nauce golenia brzytwą i szkoleniu survivalowym kończąc. Ceny też są różne (w zależności od wymyślonego szaleństwa), tak więc z pewnością coś stąd wybierzemy. Mając na przykład budżet ok. 200 zł na prezent urodzinowy dla syna w wieku szkolnym, spokojnie można mu zafundować niezapomniany przejazd wozem strażackim, którym będzie się jeszcze długo chwalił w szkole. Natomiast już za 350 zł serwis proponuje romantyczny rejs widokowy Cessną we dwoje.
Nowoczesny mężczyzna zwykle na co dzień musi chodzić pod krawatem i siedzieć po godzinach w biurze, chociaż ma naturę energicznego poszukiwacza przygód.
Przy budżecie około tysiąca złotych można mu zaofiarować to: ? Jeśli masz ochotę na ekstremalną i szaloną przygodę… Jeśli uwielbiasz prowadzić i jazda w trudnych warunkach nie doprowadza Cię do pasji a przeciwnie – fascynuje, wzbudza w Tobie pozytywne emocje i motywuje do dalszej drogi… Wyprawa off ? road jest tym, czego szukasz! Obdarz siebie i najbliższych, podzielających Twe pasje, kilkugodzinną wyprawą samochodem terenowym z instruktorem, który będzie czuwał nad Waszym bezpieczeństwem! Podczas wyprawy off ? road pokonacie wspólnie wszelkie możliwe przeszkody – dokonacie przeprawy przez rzekę, przejedziecie przez teren stromy, na kolejnym odcinku grzęznąć będziecie w piachu, by skończyć w wodzie po czubki kół! Podarujcie sobie pełną niespodzianek wyprawę off ? road po nieodkrytych bezdrożach!?

Wyzwanie

Niezależnie od tego, czy będzie to prezent dla męża, dla ukochanego partnera, syna, ojca, teścia, wujka czy znajomego…chociaż raz warto wykazać się kreatywnością.
Nie kupujmy kolejnego krawata, bo choćby to był nie wiadomo jaki krawat, zawsze pozostanie mimo wszystko tylko krawatem. Podarujmy mu coś szalonego, co go naprawdę ucieszy i rozjaśni monotonię dnia codziennego. Dajmy mu uśmiech na twarzy i bezcenne wspomnienia.

Artykuły podobne