Żeby nie zabrakło pamięci

Total
0
Shares

W Polsce śluby to co raz większe imprezy, już nie tylko na ślubie i weselu wypada mieć fotografa, a najlepiej nawet dwóch, ale również sesja zdjęciowa po ślubie, albo na niedługo przed, staje się obowiązkowa. Dodatkowo najlepiej jest jak jeszcze ze ślubu powstanie film, a najlepiej kilka, osobny ze ślubu, z wesela, z poprawin… A to wszystko to są przecież mnożące się dane, które trzeba będzie gdzieś przechowywać!

Przed ślubem zazwyczaj powstaje lista prezentów, lista gości, strona internetowa itd. Zdecydowanie podczas przygotowań do ślubu można zapełnić całą pamięć laptopa. A co dopiero jeśli w pamięć laptopa wkradnie się wirus, i wszystkie te dane zostaną utracone!? Na to nie można pozwolić!

Dlatego dla wszystkich par przygotowujących się do ślubu, idealnym prezentem będzie zewnętrzny dysk twardy o pojemności jednego terabajta.

Jest on tak duży, że z całą pewnością zmieszczą się na nim jeszcze zdjęcia z zaręczyn, a może nawet i te z samego początku związku. No i przyszłe zdjęcia, na przykład z podróży poślubnej i narodzin pierwszego dziecka też się powinny zmieścić!

Dysk o pojemności 1 TB to zdecydowanie jest praktyczny prezent z przyszłością.

P.S. 1 TB w teorii, wg układu jednostek SI to 1024 GB, w praktyce zaś dyski o tej pojemności mieszczą około 1000 GB

Kupisz w sklepie: pixmania.pl

Cena : 359zł

Artykuły podobne

Ludek zawsze gotowy

Ludek-zatyczka jest zawsze gotowy by zatkać otwartą butelkę wina. Ponoć jest najradośniejszym korkiem do wina na świecie. Jest świetnym i zabawnym dodatkiem do prezentu opisywanego w poprzednim poście. Idealny by…
Zobacz więcej ...