Chciałbyś, aby Twoje dziecko było małym poliglotą? W dobie komputera i Internetu to nic prostszego. Naukę języka najlepiej rozpocząć w jak najmłodszym wieku. Dzisiaj już 6-cio miesięczne dziecko swobodnie może zacząć naukę angielskiego, niemieckiego czy francuskiego, poprzez różnego rodzaju gry pc i nie tylko. Prezentujemy Wam 10 prezentów do nauki angielskiego dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Jednym z bardziej znanych i docenionych w Polsce jest program "Bolek i Lolek". Gra pc skierowana jest dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zawiera 37 różnych gier i zabaw. Ponadto gra ta poziom trudności dostosowany jest do wieku dziecka, a wszystkie potrzebne zwroty tłumaczone są na język polski. Niewątpliwą zaletą tej gry są brytyjscy lektorzy, którzy pomogą Twojemu dziecku doskonale osłuchać się również z akcentem. "Bolek i Lolek" to gra, która nie wymaga umiejętności czytania przez dziecko ze względu na swoją intuicyjną budowę.

Gra PC Bolek i Lolek, MariolaFruwa.pl   

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena: 29 zł

Drugim rozwiązaniem jest dwujęzyczny laptop dla maluchów już od 6-go miesiąca życia!!! Laptop ten jest totalnym hitem 2011roku. Na swoim ekranie LCD wyświetla różne obrazki i wzory. Zabawka ta stymuluje rozwój  wzrokowy i słuchowy dziecka. Laptop umożliwia naukę podstawowych zwrotów i pozdrowień w języku angielskim. Dodatkowo laptop w swoich opcjach ma naukę alfabetu, liczb, kolorów oraz pierwszych nazw przedmiotów. Wyposażony jest w różne obrazki, melodyjki i efekty dźwiękowe. Jest prosty w obsłudze – posiada dziewięć kolorowych klawiszy. Zasilany jest na baterię. Twój maluch będzie zachwycony, w końcu będzie miał pierwszego własnego laptopa.

 Laptop do nauki angielskiego, LinkBaby.pl

Sklep:LinkBaby.pl

Cena: 91,99 zł

Kolejnym pomysłem do zachęcenia dziecka do nauki języka angielskiego jest seria filmów DVD "Teletubisie uczą angielskiego". Doskonały program z bajkowymi ulubieńcami Twojego dziecka. Teletubisie uczą podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim. Płyty DVD podzielone są tematycznie, zestaw ma 3 płyty. Program sygnowany jest marką BBC. Twoje dziecko będzie zachwycony, gdy będą go uczyć Teletubisie.

Teletubisie uczą angielskiego, Inbook.pl

Sklep:Inbook.pl

Cena:35,36 zł

 Wartą polecenia jest również gra pc "Lis i Niedźwiedź". Gry i zabawy z językiem angielskim. Program ten oprócz niewątpiwej funkcji edukacyjnej ma również na celu rozwój umysłowy i twórcze myślenie Twojego dziecka. Program dla dzieci od 3-go roku życia. Gra i zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks dziecka. Program zawiera pięć zabaw, które ze względu na bogatą kolorystkę zachęcają dziecko do nauki. Gra ma możliwość zmiany języka.

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena: 29 zł

###NEWS_VIDEO_1###

Piątym pomysłem na naukę języka angielskiego jest " Bajkowy słownik polsko – angielski dla dzieci".  Słownik ten zawiera ponad 3000 haseł. Dodatkowo przytacza różne cytaty i przysłowia, które Twoje dziecko poprzez zabawę zapamięta na całe życie. Słownik ten przeznaczony jest dla dzieci od 5-go roku życia. Jest kolorowy, z bajkowymi ilustracjami, a przy tym przejrzysty i czytelny. Książa ta jest objęta patronatem Qlturka.pl

Sklep:Drewniaczek.eu

Cena: 19.60

Szóstą propozycją nauki angielskiego dla Twojej pociechy może być darmowy kurs angielskiego oferowany, przez producenta serków dla dzieci Danone. Na swoim serwisie pomyśleli również nie tylko o zdrowiu dziecka, ale również edukacji. Platforma edukacyjna serwisu nazywa się "Wirtualne Przedszkole" i skupia takie tematy jak: Mały Artysta, Literki, Cyferki, Spostrzegawczość i Angielski. Klikając na Angielski wchodzimy w kolorowy świat poznawania nazw zwierząt. Dziecko dopasowuje nazwę zwierzęcia do obrazka. Przy zabawie każde słowo jest wymawiane przez lektora i tłumaczone. Ze względu, że jest to program bezpłatny, pozostawia on wiele do życzenia, ale można sprawdzić czy dziecko będzie w ogóle zaciekawione nauką angielskiego. Odsyłamy na stonę Danonka.

Zabawa z angielskim, Danonek.pl

Sklep: Danonki.pl

Cena: bezpłatny

Siódmą propozycją jest zabawa w angielskie karaoke. Jest to program przeznaczony przede wszystkim na komputer, ale poradzą sobie z nim również odtwarzacze DVD. Zabawa dla całej rodziny. Karaoke w swoim zestawie skupia najbardziej znane i lubiane dziecięce piosenki po angielsku. Jest to doskonały przykład nauki przez zabawę nie tylko dla dzieci. W zestawie między innymi znajdziemy takie hity jak: Old MacDonald Had a Farm, Five Little Monkeys czy znane wszystkim i lubiane Jingle Bells, które wprowadzi Was w świąteczny nastrój.

Karaoke, MariolaFruwa.pl

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena: 64 zł

Kolejną propozycją do nauki angielskiego dla dzieci jest "Alfabet A-Z". Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci już od 3-go roku życia. Zapakowana jest w kolorowe, kartonowe pudełko i dodatkowo posiada tajemniczy worek, który od razu zaciekawi Twojego Malucha. PlanPreschool to linia zabawek, która szczególną uwagę zwraca na edukacyjny aspekt swoich produktów, starając się przy tym być bardzo ekologiczną firmą. Gra polega na tym, aby dziecko ułożyło pierwszą literę zwierzątka, które znajduje się  na obrazku. Na odwrocie znajdziemy odpowiedź na zagadkę, a dziecko oprócz alfabetu nauczy się od razu nazw zwierząt w języku angielskim. Zabawki posiadają europejską normę E71 i amerykański standard ASTM.

Alfabet A-Z, Drewniaczek.eu

Sklep:Drewniaczek.eu

Cena:89,00 zł

Dziewiątą propozycją jest książeczka "Mysia po angielsku". Pierwsza książeczka do nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka. Jest to seria książeczek o myszce, która razem z twoim dzieckiem przeżywa różne przygody opisując je po angielsku. Oprócz funkcji eudkacyjnej, ma ona na celu pobudzenie wyobraźni Twojego Malucha. Książeczkę przeznaczona jest już od 1 roku życia dziecka. Nauka angielskiego od kołyski.

Książeczka Mysia po angielsku, Drewniaczek.eu

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 16,99 zł

Ostanią już dziesiątą propozycją jestprogram do nauki angielskiego Tell Me More 3 Kids. Jest to interaktywny kurs języka angielskiego dla dzieci, który posiada system rozpoznawania mowy dziecka. Jest to nowoczesna metoda nauczania języków dla dzieci. Program ten podzielony jest na trzy poziomy: "Zaczarowany Dom", " Miasto", "Regiony Świata". Poprzez bogatą i kolorową strukturę pozwala dzieciom w bardzo przystępny sposób poznać tajniki angielskiego. Zestaw ten zawiera bogaty wybór ćwiczeniem zabaw. Wpływa na rozwój aktywnego słuchania przez Twoje dziecko. Skupia się na nauce języka użytkowego poprzez naukę w odniesieniu do codziennych sytuacji. Wpływa również pozytywnie na rozwój pamięci, koncentracji oraz logicznego myślenia dziecka. Tell Me More został wybrany najlepszym kursem językowym dla dzeci przez magazyn Komputer Świat. Program dodatkowo wyposażony jest w Centrum Pedagogiczne, dzięki któremu możesz śledzić postępy w nauce swojej pociechy. Oprócz licznych gier, zabaw i nauki wyposażony jest dodatkowo w karaoke, 300 gier i 140 minut kreskówek, w których dziecko zagra główną rolę. Jest to bardzo bogaty kurs językowy, które Twoje dziecko pokocha. Z chęcią i radością będzie uczyło się angielskiego każdego dnia. Produkt dostępny w sklepie MariolaFruwa.pl ,który przewidział świąteczny gratis- elektroniczny zwierzak Tamagotchi!.

Tell Me More, MariolaFruwa.pl

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena: 110 zł

 Więcej pomysłów na naukę angielskiego dla dzieci znajdziesz tutaj.

Artykuły podobne