10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Nauczyciela

Total
0
Shares

Zdrowia, szczęścia i? cierpliwości! Tego Wam życzymy Drodzy Nauczyciele z okazji Waszego święta. Dzień Nauczyciela obchodzony jest w Polsce 14 października. Tego roku święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty przypada na niemalże początek tygodnia, czyli wtorek. Dzień Nauczyciela jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, z tego też powodu święto jest lubiane nie tylko przez nauczycieli, ale również, nie mniej, przez uczniów.

Tradycyjnie w ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie uczniowie składają im podziękowania i życzenia oraz często obdarowują symbolicznymi prezentami. Jednak Dzień Nauczyciela to święto, które obchodzimy co roku, przez co nasze możliwości wyboru odpowiedniego prezentu ubożeją z roku na rok. Bardzo często cała klasa robi przysłowiową zrzutkę na prezent dla wychowawców i nauczycieli. Kolejna pościel, zastawa stołowa czy też zestaw sztućców nie wchodzi jednak w grę. Co zatem kupić nauczycielowi w tym roku? Jak zwykle służymy pomocą i podpowiadamy TOP 10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Nauczyciela.

1. Statuetka z goździkiem 3D

Prezent doskonały dla wychowawczyni lub ulubionej nauczycielki. Każda kobieta z pewnością doceni podarunek w postaci szklanej statuetki z wygrawerowanym w niej goździkiem. Kwiat ten jest bezpiecznym i bardzo chętnie wybieranym prezentem, ponieważ trafia w gusta każdej Pani. Podarowany w szklanej statuetce nie wymaga ponadto żadnej pielęgnacji, każdego dnia będzie kwitł, zachwycał i rozpromieniał mieszkanie obradowanej nauczycielki. W przestrzeni pod goździkiem cała klasa ma możliwość umieszczenia własnej dedykacji lub podziękowania dla nauczycielki. Kryształowa statuetka to prezent przede wszystkim oryginalny, a tym samym wyjątkowy. Wasza nauczycielka będzie zachwycona pomysłowością swojej klasy i na pewno będzie nieco łaskawsza podczas kolejnej klasówki!

Statuetka

Źródło: crystalcity.pl

2. Czekoladowy telegram

Chyba trudno sobie wyobrazić prezent bardziej oklepany niż bombonierka? My proponujemy jej zupełnie nową, odświeżoną i awangardową wersję. Czekoladki uwielbiają wszyscy, jednak ich tradycyjna forma bywa często dosyć nudna. Czekoladowy telegram na pewno zaskoczy swoją treścią niejednego nauczyciela. Przykładowo z napisem “Super Nauczyciel”, choć w rzeczywistości możemy skomponować literki w dowolny sposób. Do wyboru mamy też kilka różnych opakowań.

Telegram

Źródło: czekoladowytelegram.pl

3. Pióro z grawerem

Długopis lub pióro to zdecydowanie jeden z najważniejszych atrybutów nauczyciela. To także prezent, który nigdy się Twojemu nauczycielowi nie znudzi. Warto postawić na pióro, na którym jest możliwość wygrawerowania inicjałów lub krótkiej dedykacji. Eleganckie pióro z grawerem to prezent bardzo elegancki a jednocześnie płynący prosto z serca.

Pióro

Źródło: allegro.pl

4. Kubek

Kawa lub herbata to chleb powszedni każdego nauczyciela. Warto więc zastanowić się nad zakupem oryginalnego kubka. Ale nie zwykłego. Przecież my nie polecamy prezentów zwykłych, lecz magiczne. Skoro Wy jesteście klasą na piątkę (a podejrzewamy, wręcz nasze podejrzenie graniczy z pewnością), że jesteście to Wasz nauczyciel także zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Kubek nauczyciela na piątkę z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Waszego nauczyciela!

Kubek

Źródło: partyshow.pl

5. Herbata

Skoro pisaliśmy już o kubku, możecie dołożyć do niego ekskluzywną herbatę. Najlepiej zapakowaną w piękną i estetyczna puszkę. My proponujemy wersję liściastą prosto od Marii Antoniny w stylu vintage. Po wypiciu całej herbaty, z pewnością puszka przyda się na drobne przyprawy w kuchni i będzie jej nietuzinkową ozdobą.

Herbata

Źródło: thedainytea.com

6. Koszulka

Jeśli Wasz nauczyciel jest typem człowieka wyluzowanego, mającego spore poczucie humoru możecie podarować mu z okazji Dnia Nauczyciela koszulkę z napisem ?Super Nauczyciel?. Teraz pozostanie tylko czekanie na tą chwilę, kiedy nauczyciel założy taka koszulkę na zajęcia lekcyjne. Nam ogromnie podoba się wersja oldschoolowa koszulki z napisem ?Zajefajna nauczycielka?!

Koszulka

Źródło: koszulkolandia.com

7. Książka

Jeżeli jesteśmy pewni gustu to możemy pokusić się o zakup konkretnej książki. Dowiedzmy się jednak wcześniej, czy nasz nauczyciel już takiej nie posiada w swoich zbiorach. Ewentualnie dobrym wyjściem jest zakup książki kolekcjonerskiej lub wydanej w serii limitowanej – wzbogaconej ilustracjami itd. Możecie się również pokusić o prenumeratę ulubionego czasopisma Waszego nauczyciela. Warto zatem podpatrzeć, co Wasz nauczyciel czyta podczas przerw między zajęciami.

Książka

Źródło: spiderweb.pl

8. Piórnik

Nauczyciel podobnie jak i uczeń posiada mnóstwo akcesoriów biurowych, chociażby do stawiania w dzienniku samych piątek. Dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Nauczyciela jest elegancki piórnik, który zawsze będzie dobrym schowkiem na nauczycielskie skarby.

Piórnik

Źródło: pracowniaesta.blox.pl

9. Sztabka złota

Jeśli Wasz nauczyciel jest cenny niczym złoto, podarujcie mu sztabkę złota. Złoty podarunek ze specjalną dedykacją z pewnos?cia? be?dzie znacznie cenniejszy od innych materialnych prezentów oraz całego złota s?wiata.

Źródło: gadzeter.pl

10. Torba skórzana

To prezent dla eleganckiego i modnego nauczyciela. Zaobserwujcie zatem, jaki styl preferuje Wasz nauczyciel. Jeśli przychodzi do pracy ze skórzana aktówką, prezent w postaci ekskluzywnej torby na pewno mu się spodoba. Torbę możecie podarować zarówno nauczycielowi jak i nauczycielce. Skórzane torby to prezent, który posłuży na długie lata, a tym samym będzie wyrazem szacunku i oddania, jakimi darzycie swojego nauczyciela.

Torba

Źródło: galanteria.pl

Co sądzicie o naszych pomysłach na prezent z okazji Dnia Nauczyciela? Ten uroczysty dzień tuż, tuż ? dlatego już dzisiaj podejmijcie decyzję w kwestii wyboru idealnego prezentu.

Artykuły podobne