10 rzeczy, których lepiej nie mówić chłopakowi

Total
0
Shares

Milion razy słyszeliśmy rady polegające na tym, że w życiu powinno się być szczerym. Szczere poglądy, szczere osądy czy szczere rady są jak najbardziej wskazane. Jednak do jakiego stopnia możemy posunąć się w swojej szczerości jeśli chodzi o mężczyzn? Z mężczyznami jest jak z małymi dziećmi, potrafią się obrazić i strzelić przysłowiowego ?focha?. Jeśli jesteśmy w związku powinniśmy pewnych sformułowań unikać. Gdzie jest zatem ta cienka granica pomiędzy przyjazną konwersacją a początkiem słownej walki płci? Zdradzimy Wam 10 sekretów, o których nie powinniście wspominać Waszemu chłopakowi!

Nie mów zbyt wiele

Źródło: idiva.com

?Mam dzisiaj naprawdę obfity okres!?

Twój chłopak rozumie dwie podstawowe rzeczy: jesteś dziewczyną i masz okres. I tylko te dwa aspekty przyjmuje do siebie z pełną świadomością. Prawdopodobnie w szkole uczył się na temat psychofizycznych różnic między płcią żeńską a płcią męską. I to mu wystarczy. Wchodzenie w szczegóły dotyczące tego, kiedy przechodzimy menstruację i jakie mamy w związku z nią dolegliwości jest bynajmniej zbędne. Już sam fakt stwierdzenia, że w danym miesiącu występuje właśnie okres jest wystarczający.

?Oh, ale mam dzisiaj wzdęcia?.

Nie mówimy chłopakowi o szczegółach naszych czynności fizjologicznych. To co robimy w łazience czy toalecie jest tylko i wyłącznie naszą tajemnicą. Nie opowiadamy chłopakowi o szczegółach tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Jeśli już musisz mu się zwierzać z tego rodzaju dolegliwości, lepiej nazwać je bardziej oględnie, np. uczuleniem lub nadwrażliwością pokarmową.

?Jestem zbyt gruba?.

Twój chłopak dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, jak wyglądasz i jaka jesteś. Skoro jest z Tobą, to znaczy, ze mu się po prostu podobasz. Nie musisz zatem mówić o swoich wadach, a tym bardziej nie użalaj się nad nimi! Takim pytaniem tylko wskażesz chłopakowi swoje mankamenty i na dodatek, pokażesz, że nie najlepiej u Ciebie z pewnością siebie.

?Właściwie to nie jesteś w moim typie?.

Sfera wyglądy zewnętrznego jest dla mężczyzny bardzo ważna. Nawet jeśli Twój chłopak jest mniejszy i szczuplejszy od mężczyzn, którzy Ci się podobają, nigdy mu tego nie mów. Zastanów się nad tym, jakbyś się poczuła, gdyby Twój chłopak obwieścił, że podobają my się długonogie blondynki? Oczywiście przy założeniu, że jesteś niską brunetką.

?Muszę iść ogolić pachy?.

Skoro musisz, to idź. Ale nie obwieszczaj o tym swojemu chłopakowi. Po co informujesz swojego chłopaka, że w ogóle na Twojej skórze są jakieś włosy? Dodaj najlepiej jeszcze, że przy okazji ogolisz również i nogi! Mężczyźni żyją w przekonaniu, że jesteśmy gładkie jak jedwab. I niech tak pozostanie!

?Mam usztywniany stanik?.

Jeśli masz, to niech pozostanie to tylko i wyłącznie w Twojej świadomości. Pozwól swojemu chłopakowi myśleć, że Twoje piersi są jak najbardziej prawdziwe. Takie drobne, białe kłamstewko jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

?Mam odciski. Chcesz zobaczyć??

Dziewczyno zastanów się, co może być ciekawego w Twoich odciskach? Stopy bardzo często bywają fetyszem mężczyzn, dlatego lepiej, aby pozostawały one nieskazitelne w oczach Twojego chłopaka!

?Moja rodzina i znajomi nie cierpią Ciebie! Ciekawi są, co ja w ogóle w Tobie widzę?.

Takie stwierdzenie bardzo obniża jego ego! Nikt nie lubi słyszeć, że jest nielubiany, a zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi, którzy odgrywają w życiu Twojego chłopaka znaczącą rolę. Faktycznie, Twoi znajomi bądź rodzina mogą nie przepadać za Twoim wybrankiem, ale lepiej jest zachować ten fakt przed nim w tajemnicy.

?Udawałam orgazm?.

Cios poniżej pasa! Takie wyznania, zamiast budować więź, mogą ją jedynie zburzyć. Nie zawsze szczerość popłaca, szczególnie jeśli mowa jest o męskim ego. Jeśli Twój chłopak nie do końca sprostał Twoim seksualnym oczekiwaniom, warto delikatnie o tym porozmawiać i znaleźć jakieś wspólne rozwiązanie.

?Mój eks robił to inaczej?.

Nigdy, ale to nigdy nie porównujmy obecnego chłopaka do naszego byłego. Jest to dla niego największa na świecie ujma na honorze! Można ewentualnie powiedzieć, że eks robił coś gorzej , wówczas porównanie jest w miarę tolerowane. Nigdy nie mówmy jednak, że robił coś lepiej!

Nie mów zbyt wiele

Źródło: hercampus.com

W razie, jakby jednak wymknęła Ci się przez przypadek jakaś zbyt szczera wypowiedź możesz postarać się nieco złagodzić swojego chłopaka. Ciekawy prezent dla chłopaka będzie w tym wypadku jak najbardziej wskazany.

Artykuły podobne