Kilka gestów, które mężczyzna na pewno doceni

Total
0
Shares

Są dwa typy kobiet: narzekające i chwalące. Większość pań za nic w świecie nie przyzna się do przynależności do tej pierwszej grupy, ale niestety grupa ta bywa przerażająco liczniejsza. Tymczasem zdaniem naukowców, kobiety, które potrafią docenić swojego mężczyznę mają znacznie szczęśliwszy związek. A to dlaczego? To działa w dwie strony. Kiedy kobieta robi i mówi rzeczy, które sprawiają, że mężczyzna ma większe poczucie własnej wartości, on odpowiada jej w ten sam sposób. Mężczyzna, który czuje się doceniony, staje się łagodniejszy i pozytywnie nastawiony do świata. Chcemy Wam zaproponować kilka rzeczy, które możecie zrobić, aby Wasz mężczyzna Was docenił.

GEST 1

Zaplanuj niespodziankę w postaci randki lub wspólnego spędzenia wolnego czasu w sposób taki, jaki on lubi. Na przykład kup bilety na mecz koszykówki albo pojedźcie na ryby. Jeśli wybierzesz jego ulubione zajęcia (chociaż sama niekoniecznie za nimi przepadasz), on doceni Twoje poświęcenie.

Źródło: legioniści.com

GEST 2

Skoś trawnik przed domem albo zleć tą czynność komuś innemu do zrobienia po to, aby Twój mężczyzna miał wolny weekend i mógł go poświęcić na błogi relax. Alternatywą jest zaproponowanie mu pomocy przy czynnościach, które on zwykle wykonuje na przykład zapłać rachunki albo wyrzuć śmieci. Takie niewielkie gesty mogą zdziałać cuda.

Źródło: wymarzonyogrod.pl

GEST 3

Pozwól mu wybrać film, który będziecie wspólnie oglądać. Doradź, aby wybrał taki film, jaki mu się podoba i jaki chce obejrzeć. Nie wymuszaj kompromisu. Następnie obejrzyj z nim wybrany film, a nie wychodź z pokoju, aby zrobić coś innego. Twój mężczyzna będzie zachwycony i poczuje się naprawdę ważny. A Ty sprytnie na tym zyskasz.

Źródło: tipsofdivorce.com

GEST 4

Przygotuj jego ulubione danie. Powszechnie wiadomo, ze najlepszą drogą do serca mężczyzny jest poprzez żołądek! Zyskasz jego dozgonna wdzięczność. Mężczyzna docenia to, kiedy kobieta gotuje jego ulubione danie specjalnie dla niego (sama niekoniecznie przepada za golonką lub pełnym oleju schabowym).

Źródło: maxymonium.com

GEST 5

Wsuń do jego aktówki mały liścik lub zostaw wiadomość na szybie jego samochodu, podczas gdy ten jest w pracy. W ten prosty sposób okażesz, jak bardzo go kochasz i jak mocno Ci na nim zależy.

Źródło: beingfrugalbychoice.com

Warto zwrócić uwagę na język gestów, ponieważ bywa, że znaczą one więcej niż słowa.

Artykuły podobne