30 rocznica ślubu_dla teściów

30 rocznica ślubu – 5 sprawdzonych pomysłów dla teściów

Total
0
Shares

Ciężko wymyślać coraz to nowsze pomysły na cykliczne imprezy. Jeśli jednak wchodzi w grę okrągła ? 30 rocznica ślubu problem staje się jeszcze większy. Co wybrać dla teściów z okazji ich święta? Jakim niebanalnym prezentem ich zaskoczyć? Na szczęście my znamy na to odpowiedź 🙂

Wspólna zabawa

30 rocznica ślubu_wspólna zabawa

fot.huffingtonpost.com

Bardzo często jest tak, że po wielu latach małżeństwa w związku panuje monotonia, nuda. Na 30 rocznicę ślubu wprowadź do życia swoich teściów trochę zabawy. Zorganizuj im wieczór na zabawnym spektaklu lub komediowym seansie. Każdemu od czasu do czasu przyda się odrobina śmiechu i beztroski.

30 rocznica ślubu ? poznawanie nowych rzeczy

30 rocznica ślubu_wspólne kursy i warsztaty

fot. kitestyle.pl

Mówi się, że jeżeli człowiek się nie rozwija, to się cofa. Przecież nie chcesz tego dla rodziców drugiej połówki! Z okazji ich święta wykup dla nich kurs albo warsztaty, na których poszerzą swoje umiejętności. Im mniej będą mieli doświadczenia w danej dziedzinie tym lepiej. W końcu nie ma nic bardziej ekscytującego niż poznawanie nowych rzeczy.

Nowoczesna dekoracja

30 rocznica ślubu_sentymentalna dekoracja

fot. wordart.pl

Twoi teściowie mają raczej smutne wnętrze domu, a Ty chcesz je ożywić i rozweselić? W takim razie na rocznicowy prezent podaruj im kolorowy, spersonalizowany obraz stworzony z ich wspólnego zdjęcia. A może macie jakiąś ulubioną fotografię, na której jesteście we czwórkę? Ten nowoczesny, a zarazem sentymentalny prezent na pewno pozytywnie ich zaskoczy.

Smaczny, rocznicowy prezent

30 rocznica ślubu_smaczny podarunek

fot. pinterest.com

Zapewne małżeństwo z 30-letnim stażem nie często może pozwolić sobie na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji. Zatem idealnym prezentem będzie wysłanie ich do miejsca, w którym zaspokoją swoje podniebienia. Wybór masz tak szeroki, jak wiele jest różnych kuchni. Nie ważne, czy teściowie są zwolennikami tradycyjnego jedzenia, czy wolą próbować egzotycznych posiłków. Na pewno wybierzesz odpowiednią ofertę.

30 rocznica ślubu ? spełnij marzenia

30 rocznica ślubu_katalog marzeń

fot. katalogmarzen.pl

Żaden z wymienionych powyżej pomysłów Cię nie przekonuje? Pozostaje Ci jeszcze jedno skuteczne rozwiązanie. Pozwól teściom by sami wybrali swój prezent. Podaruj im voucher na dowolną spośród kilkudziesięciu różnych atrakcji dla dwojga. Dając im możliwość wyboru, nie ma szans, że nie trafisz w ich gusta.

Wciąż nie wiesz, co wybrać? Sprawdź jeszcze więcej pomysłów:

Życzenia na rocznicę ślubu – spełnij je zamiast składać

Prezent na rocznicę dla żony, który odpowie na jej potrzeby

Prezent dla męża na rocznicę ślubu – pokaż, jak dobrze go znasz

Artykuły podobne