prezent dla męża na rocznicę ślubu_szczęśliwe małżeństwo

Prezent dla męża na rocznicę ślubu – pokaż, jak dobrze go znasz

Total
0
Shares

Jesteście razem już wiele lat, a Wasza miłość jest coraz silniejsza. Chcesz żeby prezent dla męża na rocznicę ślubu dokładnie to wyraził?  Pragniesz pokazać mu, że wiesz co lubi, czym się interesuje, co sprawi mu radość? Pomożemy Ci to zrobić!

  1. Oddaj się jego ulubionej rozrywce

prezent dla męża na rocznicę ślubu_podziel z nim pasję

fot. M. Kuźdub

Każdy mężczyzna doceni, jeśli jego ukochana zainteresuje się jego pasją. Dlatego na prezent dla męża na rocznicę ślubu nie musi być materialny. Podaruj mu czas spędzony wspólnie na jego ukochanej rozrywce. Możecie iść razem na mecz piłki nożnej, pograć w golfa, czy wybrać się na squasha. Pokaż mu, że szanujesz jego zainteresowania i od czasu do czasu chętnie je z nim podzielisz.

  1. Prezent dla męża na rocznicę ślubu? Zróbcie coś szalonego

prezent dla męża na rocznicę ślubu_zróbcie coś szalonego

fot. blackbeard-cruises.com

Zdarza się, że po wielu latach małżeństwa do związku zakrada się monotonia. Jednak rocznica ślubu jest świetną okazją by się jej pozbyć. Zastanów się ? być może Twój małżonek już od jakiegoś czasu wspomina, że chciałby skoczyć ze spadochronem albo zapisać się na kurs nurkowania. Spełnij jego marzenia, a jednocześnie do niego w tym dołącz. Z pewnością to doceni, a Tobie naprawdę może się spodobać.

  1. Wieczór inny niż wszystkie

prezent dla męża na rocznicę ślubu_wieczór inny niż wszystkie

fot. therubyrevue.com

Zwykle po powrocie z pracy nie macie już siły ani ochoty na wieczorne wyjścia? Podczas rocznicy koniecznie trzeba to zmienić! Zaplanuj dla męża piękny wieczór. W zależności od preferencji może to być wypad do kina, czy teatru zakończony romantyczną kolacją. A może wolicie nieco bardziej szaloną noc? W takim razie wybierzcie się do ekskluzywnego nocnego klubu na imprezę lub na pokaz burlesque. A może sama zapiszesz się na kurs takiego tańca, by później zachwycić małżonka w sypialni? 😉

  1. Prezent dla męża na rocznicę ślubu ? nieziemska niespodzianka

prezent dla męża na rocznicę ślubu_podaruj ciało niebieskie

fot. pomesku.pl

Chcesz zaskoczyć ukochanego męża sentymentalnym, romantycznym prezentem? Jednocześnie nie chcesz oklepanych pomysłów? Mamy dla Ciebie super oryginalny pomysł. Podaruj mu prawdziwą gwiazdkę z nieba! Niemożliwe? A jednak! Dajemy Ci możliwość nazwania ciała niebieskiego specjalnie dla niego. Na dowód podarujesz mu certyfikat ze specjalną dedykacją oraz zdjęcia jego gwiazdy.

  1. Drobny gest, który wiele znaczy

prezent dla męża na rocznicę ślubu_spersonalizowany drobiazg

fot. giftdesigner.co.uk

Czasami nie potrzeba wymyślnych prezentów oraz całych wielkich wydarzeń, by uczcić jakąś okazję. Czasami wystarczy drobny gest, który pochodzi prosto z serca i trafia w serce. Jeśli także jesteś zwolenniczką tego typu podarunków, to z pewnością spodoba Ci się pomysł ze spersonalizowanym prezentem. Wybór masz ogromny ? od alkoholi, przez koszulki, aż po obrazy. Najważniejsza jest dedykacja i przesłanie.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu wcale nie musi wymagać wiele wysiłku i komplikacji. Postaraj się wsłuchać w potrzeby ukochanego, wziąć pod uwagę jego pasje i marzenia, a pomysł na prezent sam pojawi się w Twojej głowie.

Zobacz też:

Jaki prezent na rocznice ślubu? Niepowtarzalny!

Prezent na 10 rocznicę ślubu, który pomoże pozbyć się rutyny

Artykuły podobne