Kreatywne i niedrogie prezenty świąteczne dla dalszej rodziny

Total
0
Shares

Święta są piękne jeśli spędzamy je wśród licznej rodziny, bo im nas więcej tym radośniej. Jednak często wiąże się to z dodatkowymi podarunkami, które wypada zrobić dalszym krewnym. Jak za niewielką kwotę przygotować prezent dla członków dalszej rodziny? Potrzebna jest odrobina kreatywności!Istnieje wiele sprawdzonych pomysłów na prezenty świąteczne, które ucieszą i sprawią przyjemność naszym bliskim, a nie będą wymagały od nas dużych nakładów finansowych. Podsuwamy kilka ciekawych pomysłów!

Kubek ze nadrukiem

Fot.homedear.pl

Ten pomysł zawsze się sprawdza! Kubek ze śmiesznym, motywującym lub sentymentalnym nadrukiem to idealny prezent dla dalszych krewnych, którym chcemy coś ofiarować z okazji świąt, nie tracąc przy tym fortuny.

Kufer słodkości

Fot. awmig.pl

Kto nie kocha słodyczy? Szczególnie w okresie świątecznym, kiedy dyspensa jest absolutnie zadowolona, a wszystkie ciotki zawieszają dietę. Przygotuj zestaw pysznych słodkości i zapakuj go w efektowną oprawę, np. kufer.

Dobra książka

Książka pod choinkę

Fot. naszaswidnica.pl/

Prezenty w postaci książek są sprawdzone i niedrogie. Pamiętaj jednak, by starannie dobrać tematykę do osoby obdarowywanej. Sentymentalna ciocia będzie oczarowana najnowszym romansem-bestsellerem, a wujek-działkowiec najnowszym poradnikiem o pielęgnacji i aranżacji ogrodu.

Karta podarunkowa

Karta prezentowa

Fot. emebel.pl

Jeśli najdzie cię kompletny brak weny na prezent dla dalszego krewnego, możesz zdecydować się na zakup karty podarunkowej. Wybierz sieciówkę z akcesoriami dla domu i wnętrza dla kuzynki, która interesuje się designem lub perfumerię dla ciotki, która namiętnie dba o wygląd.

Kalendarz na nowy rok

KalendarzFot. kalendarz.biz.pl

Coś co przyda się każdemu, czyli kalendarz na nowy rok. Praktyczny, podręczny i w ciekawej oprawie. Będzie jeszcze milej, jeśli w środku własnoręcznie wypiszesz szczere życzenia.

Świece dekoracyjne

Eleganckie świece

Fot. ravelo.pl

Ozdoba dla dom, przyjemność dla zmysłów ? świece dekoracyjne lub zapachowe. Niedrogie, ładne, praktyczne i wszyscy je lubią. Prezent sprawdzony i polecany przez wielu!

Dobra kawa

Kawa

Fot. lovelatte.blog.

Kto z nas nie lubi kawy? Ta wysokiej jakości to doskonały prezent sam w sobie. Wybierz tę szczególnie aromatyczną. Daleka krewna na pewno będzie zadowolona i zaprosi, by wspólnie do wspólnego delektowania się kawą oraz rozmową.

Artykuły podobne