Zegar, który odejmuje lat Twoim wnętrzom

Total
0
Shares

W obecnych czasach nie tylko technologie są nowe, ale także tendencje w aranżacji wnętrz, które zaczęły traktować zegary jako element ozdobny, dekorujący wnętrze, nadający mu charakter i styl, a nie tylko źródło informacji o czasie. Zegary zyskały nowe znaczenie i przeznaczenie. Zegary dostępne w ofercie sklepu Cityhome zachwycają nowoczesnym designem, przyciągają wyjątkowością, doskonale współgrają z niemal każdym współczesnym wnętrzem. Wykorzystywane są jako element ozdobny ? dekorują wnętrze stając się jego częścią, a dzięki swojej unikatowości i efektywności, wyszukanej kolorystyce i niebanalnym kształtom coraz częściej zaczynają zastępować inne formy zdobienia mieszkań.

Zegar ścienny Karlsson Golden Record, Citihome.pl

Zegar ścienny Karlsson Golden Record ? cena: 139 zł

Zegary marki Karlsson zostały zaprojektowane i przygotowane z myślą o najwyższych wymaganiach, a różnorodność oferty sprawia, że sięgają po nie nie tylko zwolennicy nowoczesnego stylu, ale przede wszystkim osoby pragnące nadać wnętrzu nowy charakter.

Zegar ścienny Karlsson Big 12 Round, Citihome.pl

Zegar ścienny Karlsson Big 12 Round ? cena: 169 zł

Zegary Karlsson mają rzesze zwolenników wśród niemal każdej grupy wiekowej, cenią je nie tylko młodzi i nowocześni, ale również starsi lubiący odmienność, budzą także zainteresowanie wśród najmłodszych, których przyciągają kolorami, bajkowymi motywami.

Zegar ścienny Karlsson Do It Yourself Leaves Flower, Citihome.pl

Zegar ścienny Karlsson Do It Yourself Leaves Flower ? cena: 219 zł

Coraz częściej zegary z oferty sklepu CitiHome.pl nabywane są przez właścicieli firm, którzy uważają je za brakujący element ozdobny ich biura, gabinetu, czy sklepu.

Budzik Karlsson Cube LED, Citihome.pl

Budzik Karlsson Cube LED ? cena: 239 zł

Szukasz obrazu do salonu? A może zegar..?

Zobacz więcej zegarów z oferty sklepu.

Artykuły podobne