5 pomysłów na dobrą zabawę w romantyczny letni weekend we dwoje.

Total
0
Shares

1. Lot samolotem nad Tatrami, od 839 zł

Jakie są najlepsze pomysły na dobrą zabawę w romantyczny letni weekend we dwoje? Lot samolotem nad Tatrami z pewnością jest jednym z nich! Samolot Cessną 172 SP szybując w powietrzu przeleci  nad przepiękną Kotliną Nowotarską z widokami na pasmo Tatr, Gorców i Pienin. To świetny pomysł na randkę dla par lubiących poczuć dreszczyk emocji na plecach  oraz pragnących westchnąć z góry nad pięknym górskim krajobrazem.

Lot samolotem nad Tatrami

Fot. Pinterest

2. Weekend z przygodą Off Road dla dwojga, 1300 zł

Uwielbiacie aktywnie spędzać weekendy we dwoje? Fajnym pomysłem na dobrą zabawę w romantyczny letni weekend może być  ekstremalny Offroad. Pakiet zawiera przygodę Off Roadową: profesjonalne szkolenie oraz kilkugodzinną wyprawę podczas której będziecie mogli zaszaleć za kółkiem terenówki. Będziecie. Intensywny dzień zakończycie  romantyczną nocą w przytulnym hotelu- a wieczorem będzie na was czekała kolacja wraz z butelką wina. W cenie jest również śniadanie kolejnego dnia.  Zapowiada się piękny weekend!

Niecodzienna jazda terenówką

3. Weekend na Wyspie Tropikalnej koło Berlina, 49,00 euro

Tropical Islands to największy zadaszony Las Tropikalny świata. Nie wszyscy wiedzą, że miejsce to znajduje się niedaleko granicy z Polską, tylko 60 km od Berlina i 100 km od Drezna – wygodny dojazd samochodem autostradą A13 oraz pociągiem. Kraina Tropical Islands jest otwarta przez cały rok – również w dni wolne od pracy. Ze Strefy Tropikalnej można korzystać przez 24 godziny na dobę. Warto również odwiedzić tamtejsze restauracje i bary. Na terenie hali Tropical Islands znajduje się 13 punktów gastronomicznych. Na gości pozostających na noc czekają oryginalne, tematyczne obiekty noclegowe. Jest to fajne miejsce, w którym można znaleźć masę opcji by zaszaleć we dwoje np. na najwyższej w Niemczech zjeżdżalni. Na gości pozostających na noc czekają oryginalne, tematyczne obiekty noclegowe. Idealne miejsce na dobrą zabawę we dwoje!

 Wyspa tropikalna

 Fot: tropical-islands.de

4. Szkolenie kitesurfingowe dla dwojga,  od 900 zł

Poczujcie wiatr w żagle i siłę morza we dwoje. Wspólna lekcja kitesurfingu to świetny pomysł na dobrą zabawę w romantyczny letni weekend we dwoje. Wspólne pasje i wyzwania to coś co na dobre spaja parę i cementuje związek. Jeśli lubicie spędzać czas aktywnie we dwoje, kochacie się zmęczyć i uczyć nowych rzeczy ? to będzie idealny dzień! Do wyboru macie dwa miasta: Chałupy lub Władysławowo.

Kitesurfing

Fot: pinterest

5. Romantyczny rejs we dwoje, od 349 zł

Wasz czas we dwoje smakuje jak szampan? Nigdy się ze sobą nie nudzicie? Wspólna morska wyprawa to wspaniały pomysł na romantyczny weekend dla was.  Podczas morskiej przeprawy będziecie mogli pobyć ze sobą, odłożyć telefony na bok ? tylko wy i woda (+sternik)

Romantyczny rejs po morzu

Fot: pinterest

Artykuły podobne