Jeżeli potrzebujecie ze swoją ukochaną/swoim ukochanym powiewu świeżości w waszym corocznym sposobie świętowania Walentynek, oto 5 pomysłów na zamienienie wieczoru 14-go lutego w niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

1. Zrób ekstra rezerwację (w domu)

 Wspólne gotowanie

Być może wspólne gotowanie jest czymś, co robicie codziennie. Nie ma jednak powodu, dla którego nie można by zamienić tej czynności w coś wyjątkowego. Zmiana: stwórzcie wspólnie unikatowe menu, które będziecie razem przygotowywać co roku na Walentynki (kierunek: owoce morza, albo inne afrodyzjaki). Rozpocznijcie tę tradycję już teraz, a nigdy nie będziecie musieli martwić się wymyślaniem czegokolwiek na ostatnią chwilę.

2. Przebieranka

Przebieranki

Kup sobie sama (w przypadku facetów: kup swojej dzewczynie) 3 całkowicie nowe komplety bielizny w róźnych stylach: ekstrawaganckim, słodkim oraz totalnie sexy i wykorzystując podekscytowanie wywołane zakupami zaproponuj przedkolacyjny pokaz mody. Bo który facet nie chciałby prywatnego pokaz a’la Victoria’s Secret, a która kobieta pozostanie niewzruszona po tym, jak jej facet pofatyguje się do sklepu z bielizną, aby zrobić jej niespodziankę?

3. Wieczór ZEN

Wieczór ZEN

Zamów zabiegi dla par w pobliskim centrum SPA na Walentynki. Do czasu, kiedy wrócicie do domu będziecie oboje zrelaksowani i w pełni sił akurat na kontynuację tak pięknie zaczętego romantycznego wieczoru.

4. Wschód słońca

Wschód słońca

Na pewno widzieliście już niejeden ZACHÓD słońca razem, ale czy wiecie, jak spektakularne potrafią być wschody słońca zimą? Zgadza się, że będziecie musieli wstać wcześnie i poubierać się na cebulkę, ale uwierzcie, że naprawdę warto! Poza tym, po powrocie możecie zawsze wczołgać się z powrotem do łóżka i ogrzać.

5. Piknik w domu

Piknik w domu

Rozłóż koc na podłodze, albo łóżku. Przygotuj świeże owoce, czekoladę, plasterki sera i oczywiście – wino dla rozgrzania atmosfery. Jakkolwiek przesadzony nie wydawałby Ci sie pomysł z płatkami róż rozrzuconymi po podłodze, czy na łóżku – w Walentynki wszystkie chwyty są dozwolone.

Artykuły podobne