prezent dla osoby kochającej muzykę

5 pomysłów na prezent dla miłośnika muzyki

Total
0
Shares

Gdyby się zastanowić, to zapewne każdy z nas ma coś bez czego nie może żyć. Dla jednych będzie to dobra książka, dla niektórych ulubiony napój, a dla jeszcze innych muzyka. Osobiście również lubię odpłynąć przy ulubionym utworze, dlatego doskonale rozumiem, co marzyłoby mi się dostać na prezent J

Słuchawki przede wszystkim

wygodne słuchawki na prezent

fot. techforever.co.uk

Podstawą dla każdego miłośnika muzyki będą oczywiście słuchawki. Dzięki nim możemy oddać się ukochanej przyjemności zawsze i wszędzie, jednocześnie nie narzucając swojego gustu muzycznego pozostałym członkom społeczeństwa. Taki prezent po prostu nie może się nie podobać.

Mini stereo

mini głośnik na prezent

fot. macbeingzo.blogspot.com

Obecnie bardzo modne (i tak samo przydatne!) są głośniki wibracyjne. Mimo niepozornego wyglądu, zapewniają całkiem niezły dźwięk. Z własnego doświadczenia wiem, że mały, kompaktowy gadżet potrafi rozkręcić każdą imprezę w plenerze.

Mocny beat

muzyczny samochód dla miłośnika muzyki

fot. sulusimobil.com

Jeżeli osoba obdarowywana jest także kierowcą, to na sto procent słucha głośno muzyki podczas prowadzenia samochodu. Wówczas warto zapewnić takiej osobie odpowiedni sprzęt – porządne głośniki samochodowe, by każda kolejna jazda była lepsza, bardziej przyjemna, a przede wszystkim bardziej muzyczna!

Kolorowych snów

muzyczna poduszka na lepszy sen

fot. mommynoire.com

Gdy czasami mam problem z zasypianiem, najlepszym sposobem na pokonanie bezsenności jest włączenie spokojnych, wyciszających kawałków. Niestety czasami bywa to kłopotliwe ? słuchawki się plątają, a by nie przeszkadzać pozostałym lokatorom nie wypada włączyć muzyki z głośnika. Właśnie w takiej sytuacji najlepiej byłoby posiadać ten gadżet ? muzyczną poduszkę. Dzięki niej zasypianie już nigdy nie będzie bardziej komfortowe.

Oldschool

muzyka na CD dla miłośnika muzyki

fot. techreport.com

W dobie internetu coraz mniej osób kupuje płyty CD. Znacznie łatwiej jest pozyskać muzykę z Youtube albo Spotify. Jednak, czy w namacalnym nośniku nie ma pewnego rodzaju magii? Uważam, że fajnie mieć CD, które możesz postawić na półce i wracać do nagranej na nim muzyki bez obawy, że musisz zwolnić miejsce na nowsze kawałki i stare odejdą w niepamięć. Szczególnie polecam taki prezent dla typów sentymentalnych.

W momencie, gdy dajemy komuś prezent ważne jest, by dowiedzieć się, czym obdarowywany się interesuje, co lubi, czego zdecydowanie nie. Taka wiedza znacznie ułatwi nam wybór odpowiedniego prezentu, a dodatkowo prezentem samym w sobie będzie już samo to, że faktycznie wiemy coś istotnego o osobie, dla której jest podarunek.

Czytaj więcej:

Prezent dla fana rock’n’rolla!

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Artykuły podobne