Świątecznymi upominkami dzielimy się z najbliższymi. Wybieramy prezenty, które mają niezwykle ucieszyć drugą osobę i sprawić wiele przyjemności. Co raz częściej pojawiają się pomysły na prezent dla par. Podarunek może okazać się bardzo trafiony ponieważ, zbliża do siebie dwie osoby. Dzisiaj przedstawiamy pięć pomysłów na prezent dla dwojga!

Wspaniałym pomysłem może okazać się coś dla łasuchów, a może bardziej dla pary, która mobilizuje się nawzajem do skutecznego zrzucenia kilku zbędnych kilogramów! Książka kucharska z dietami, które nie mają na celu pozbycia się kilogramów przez dwa tygodnie ale zmiany stylu odżywiania się we dwoje. Znajdzie się coś dla słodkiej Ewy oraz coś dla mięsożernego Adama.

Książka, sensus.pl

Rajska dieta – 24.90 zł

Starożytni Chińczycy wierzyli, że latające lampiony przynoszą szczęście i spełniają życzenia. Piękne, rozświetlone lampiony to wspaniały sposób na wyjątkowy wieczór we dwoje i spełnianie swoich najskrytszych marzeń.
Lampiony, bigboystoys.pl

Lampiony – 29.90 zł

Dla fanów aktywnego spędzania czasu wolnego, wspaniałym upominkiem może być lekcja gry w tenisa. To piękna i dynamiczna gra charakterów i umiejętności. To nie tylko świetny sposób na urozmaicenie sobie czasu wolnego ale także chwile spędzone razem, które będą idealną pamiątką na lata!

Nauka gry w tenisa, katalogmarzen.pl

Nauka gry w tenisa – 119.00 zł

Zamiast aktywnego wypoczynku można też wybrać relaks w SPA. Dwudniowy pobyt, kto?ry zbliży, odstresuje i poprawi humor. Eleganckie os?rodki SPA w malowniczych miejscach, z dala od wielkomiejskiego zgiełku to doskonałe miejsce na weekendowy. Wygodne pokoje, sauna, basen i masaz?e pozwolą odzyskać energię, a wszystko w spokojnej i intymnej atmosferze.

Weekend w SPA, wyjatkoyprezent.pl

Weekend SPA we dwoje – 1299.00 zł

Dla miłośników mocnych wrażeń, wspaniałym prezentem może okazać się lot na paralotni. To nie tylko chwile zupełnej beztroski ale także piękne widoki i lekki skok adrenaliny! Ten wyjątkowy prezent to niezapomniana przygoda dla dwojga! 

Lot, katalogmarzen.pl

Lot na paralotni – 139.00 zł

Te oraz wiele innych ciekawych pomysłów na prezent dla dwojga możesz znaleźć na jakiprezent.pl

Artykuły podobne