5 powodów, dla których warto obchodzić Dzień Chłopaka

Total
0
Shares

Mówi się, że kobiety są niejednokrotnie dyskryminowane i traktowane gorzej niż mężczyźni, tylko dlatego, że są kobietami. My kobiety walczymy wciąż, żeby traktowano nas godnie i po partnersku zarówno w sferze publicznej jak i w naszych domach. Ta walka ma odzwierciedlenie w życiu społecznym – kobietom otwiera się drzwi, otrzymują prezenty na Dzień Matki i Dzień Kobiet, które to święta cieszą się dużo większą popularnością niż Dzień Ojca i Dzień Chłopaka. Zastanówmy się jednak, czy żyjąc z mężczyznami nie zaniedbujemy tego, żeby traktować ich z należytym szacunkiem, tj. także dawać im prawo do świętowania i z nieudawaną radością uczestniczyć w ich męskich świętach. Trochę z przymrużeniem oka, ale jednak przyznając panom racje prezentujemy przynajmniej 5 powodów, dla których warto obejść zbliżający się Dzień Chłopaka.

1. Mężczyźni potrzebują szacunku i akceptacji

Zauważ, że masz u boku wspaniałego mężczyznę – właśnie Jego. Bądź dumna, że jest jaki jest, potrafi to co potrafi, jest męski. I już tylko ten fakt powinien być wystarczającym powodem do świętowania. On oczekuje też, że go docenisz. Za to, że pracuje, chce coś osiągnąć, dba o siebie i Ciebie. Twój chłopak oczekuje uznania i pochwały, a kiedy dasz mu je, wzmocnisz jego dobre chęci i utrwalisz pozytywne działania. Przez akceptację rozumiemy fakt, z mężczyzna musi wiedzieć, że się kobiecie podoba i jest akceptowany: zarówno fizycznie jak i pod innymi względami. Tylko wówczas będzie w stanie zbudować z nią trwałe, głębokie relacje.  Także w dziedzinie swoich pasji i upodobań, a nawet małych dziwactw (kto ich nie ma?) mężczyźni potrzebują akceptacji. Zatem drogie Panie – wyjdźmy z założenia: cudownie, że jesteś, cenię Cię i szanuję, dlatego dziś z Tobą świętuję.

Prezenty, które okażą mu Twój szacunek i akceptację:Prezentydla chłopaka

Cyfrowy odnajdywacz, Gadgets.pl, 26 zł

Zestaw fachowca Kelvin, MinisterstwoGadzetów.pl, 145 zł

Miniaturka auta fiat 125p milicja, Spodlady.com,13,90 zł

Po?łka na ładowarke? i komo?rke? Movo, Prezentbox, 89 zł

Biurowy Ekspres do Kawy, MinisterstwoGadzetów.pl, 119 zł

News o Nim na pierwszej stronie gazety, Gazetomania.pl, 59,90

2. Pokażesz, że mu ufasz

Pewnie niejedna z dziewczyn kiedyś stanęła przed faktem, że nasz ukochany zapomniał o naszych urodzinach czy ważnej rocznicy. Nieraz też do końca nie wiemy czy nasz ukochany zdąży zaaranżować coś, bo z reguły robi robi to na ostatnią chwilę. Nie działajmy wet za wet, obawiając się, że zanadto go rozpieścimy. Jeśli wiesz, że to jego święto, to nie szczędź na nie czasu i energii – zaaranżuj coś miłego, zadbaj o dom, przygotuj kolację. Pokaż, że ufasz mu i nie skupiasz się na tym w czym nawalił.

Prezenty, które podbudują wasze wzajemne zaufanie:Prezentydla chłopaka

Księga przeżyć dla dwojga, WyjątkowyPrezent.pl, 349 zł

Myszka optyczna Bodik, PanPrezent.pl, 85 zł

Czar Par, Gadżeter, 64 zł

3. Spełnisz jego potrzebę bycia ramię w ramię

Jeśli nie masz ochoty obdarowywać go prezentem, podaruj mu swój czas, i spędź z nim męskie popołudnie, nawet jeśli zakłada to robienie czegoś, za czym nie przepadasz – zagraj z nim w piłkę, popatrz jak naprawia samochód lub w milczeniu (lub głośno kibicując ) obejrzyj z nim mecz. Poczuje się jak Twój najlepszy przyjaciel. Możesz także zafundować Wam przygodę dla dwojga, która wpisze się w jego pasje.

Prezentydla chłopaka

Nauka gry w tenisa we dwoje (Warszawa, Wrocław, Krako?w, Gdan?sk, Poznan?, Katowice), KatalogMarzen.pl, 119 zł

Biurkowy Mini Dart, BigBoysToys, 39 zł

Hantla, Fitbay.pl, 30 zł

Nauka jazdy konnej dla dwojga, WyjątkowyPrezent.pl, 89 zł

4. Ty także możesz także na tym skorzystać

Pamiętaj, że mężczyzna doceniony, z poczuciem bezwarunkowej akceptacji, który czuje, że jego partnerka mu ufa może przenosić góry. Jeśli dasz dużo, to i dużo otrzymasz. Miej dla niego coś miłego, pokaż, że nie tylko kochasz go, ale także lubisz. To nie zawsze to samo.Najpewniej, skoro z nim jesteś, to dobrze się czujesz w jego towarzystwie i czekasz na chwile razem spędzone.

Prezenty, które przypomną o Twojej sympatii.Prezentydla chłopaka

Brelok do kluczy z ramką na zdjęcie, Citihome.pl, 29 zł

Śmieszne bokserki męski Fire Gun, Key4you.pl, 29,90 zł

Personalizowany kalendarz na biurko, Twój Osobisty Kalendarz, 99 zł

5. On zasługuje na miłość

Kochasz, go więc czy naprawdę potrzebujesz argumentów, żeby z nim świętować?

Zobacz także więcej prezentów dla chłopaka.

Artykuły podobne