pomysły na stosowny prezent dla szefa

5 pomysłów na stosowny prezent dla szefa

Total
0
Shares

Dawanie prezentów bliskim nam osobą, nie jest wcale takie trudne. Wiemy co lubią, jak się zachowują, czy wolą praktyczne przedmioty, czy raczej ładne ozdoby. Wiemy także, że nawet jeśli nie do końca uda nam się trafić z prezentem, to nie dadzą nam tego odczuć. Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa obdarowywania osób, z którymi mamy kontakt tylko w pracy i nie znamy osoby prywatnie. Już szczególnie kłopotliwy jest zakup prezentu dla przełożonego. Nie chcemy przecież popełnić gafy. Na wszelki wypadek nie ryzykujmy ze śmiesznym podarunkiem, wybierzmy coś bezpiecznego.

Czas ucieka…

elegancki zegarek dla szefa

fot. fashionshoesforyou.wordpress.com

Każdy szanujący się businessman nosi na nadgarstku piękny, elegancki zegarek. Jest to nieodzowny dodatek codziennego stroju do pracy. Sprawia, że człowiek nabiera powagi i klasy, a jednocześnie jest zwyczajnie praktycznym urządzeniem. Ten klasyczny pomysł na prezent, po prostu nie może się nie sprawdzić.

Zorganizowanie to podstawa!

notes lub kalendarz dla szefa

fot. alexcious.com

Twój szef jest zapewne bardzo zabieganym człowiekiem. W ciągu dnia ma mnóstwo zajęć, które nie łatwo spamiętać. Dlatego idealnym prezentem, który na pewno znajdzie swoje zastosowanie może być dostojny notes lub kalendarz. Dzięki temu każdy szef znacznie łatwiej poradzi sobie ze zaplanowaniem napiętego grafiku.

Podpis z klasą

eleganckie pióro lub długopis dla szefa

fot. exclusivepen.eu

Jeżeli zdecydowaliśmy się na zakup notesu lub kalendarza, to oczywiste jest, że trzeba mieć w nich czym pisać. Zatem dokupmy jeszcze wieczne pióro lub porządny długopis. Z takim sprzętem podpisywanie każdych dokumentów i umów stanie się bardziej przyjemne.

… a na biurko

stylowy stojak na biurko

fot. designmag.it

Czy przyglądałeś się kiedyś, jak wygląda biurko szefa? Być może stoi na nim stary i zniszczony stojak na długopisy, który nieco straszy swoim wyglądem? W takim razie to świetna okazja by go zastąpić! Zwłaszcza, jeśli szef posiada fajny długopis, który zasługuje na spoczynek w równie fajnym miejscu. Wystarczy tylko, że odpowiednio dobierzesz stojak do reszty wnętrza i szef z pewnością będzie zadowolony z prezentu.

Biżuteria dla kluczy

elegancki brelok do kluczy

fot. pinterest.com

Istnieje kilka złośliwych przedmiotów, które chowają się chyba każdemu z nas. Jedną z takich rzeczy są niewątpliwie klucze. Mogę się założyć, że Twój przełożony również ma ten problem. Dlatego możemy ułatwić mu życie i podarować brelok, dzięki któremu z łatwością odnajdzie swój klucz. Być może będzie tak wdzięczny za ten jakże przydatny drobiazg, że jeszcze poprawią się Wasze relacje.

Pomysł na prezent dla szefa być może nie przychodzi do głowy z dużą łatwością, jednak jak widać można wybrać coś neutralnego, a jednocześnie z klasą. Nie zależnie od budżetu jaki jesteśmy gotowi przeznaczyć na taki podarunek, jestem pewna, iż uda znaleźć się coś odpowiedniego dla każdego przełożonego.

Czytaj więcej:

Zegarek – wizytówka mężczyzny

Prezent dla niego. 6 elektronicznych gadżetów, które zmienią jego życie

 

Artykuły podobne