Prezent dla dumnego mężczyzny

Total
0
Shares

Podaruj mężczyźnie prezent symbolizujący ideał męstwa. Wręcz efektowną ?ładowarkę? energii, na której widok poczuje w sobie jeszcze więcej siły do zmagań z codziennością. Wygrawerowany w szkle trójwymiarowy król ptaków albo motoryzacyjne marzenie skutecznie doda energii, poprawi samopoczucie i stanie się jedną z ulubionych ozdób pokoju. Na statuetce będzie widnieć również ułożona przez Ciebie dedykacja.

Prawdziwy mężczyzna jest jak orzeł. Wzbudza podziw i szacunek swoją odwagą, wyglądem, pewnością siebie, magnetyzującym spojrzeniem, wspaniale zbudowanym ciałem? Potrafi być drapieżny, zwłaszcza, jeśli podejmuje działania umacniające rodzinne szczęście, ale bardzo bliskie są mu także takie cechy charakteru, jak subtelność, troskliwość, czułość. Emanuje z niego majestatyczna szlachetność i siła spokoju. Nieustannie zachowuje czujność i wyraża gotowość do walki, gwarantując bezpieczeństwo najbliższym. Cechuje go wysoki poziom oddania każdej sprawie, w którą się zaangażuje. Trójwymiarowy orzeł

Prawdziwy mężczyzna pragnie, niczym orzeł, wzbijać się w przestworza, by poczuć dziką wolność. (Gdy nie ma takiej możliwości, zaznaje tego niebiańskiego uczucia na ziemi, o czym przeczytasz za kilka chwil w dalszej części tego tekstu). Głęboko wierzy w prawdziwość powiedzenia ?sky is the limit?. Uważa, że jeśli dąży do osiągnięcia jakiegoś wyznaczonego przez siebie celu, to nic go nie ogranicza. Jest gotów na wiele, by zrealizować każdy, nawet niebotycznie trudny plan. Konsekwentnie zmierza wciąż wyżej i wyżej? Kiedy inni marzą o niebieskich migdałach, prawdziwy mężczyzna po prostu je zdobywa i dzieli się nimi z tymi, których kocha.

Prawdopodobnie nie możesz sprezentować orła, ale? Mamy dobrą wiadomość! Wygrawerowany w szkle trójwymiarowy wizerunek orła pod pewnymi względami jest nawet lepszy. To efektowna, niezwykle oryginalna ozdoba na miarę XXI wieku, która ? w przeciwieństwie do rzeczywistego ptaka – nigdy nie odleci, a przy tym pomoże właścicielowi rozwinąć skrzydła. Samo spojrzenie wystarczy, żeby się uśmiechnął i z łatwością przeistaczał w orła w życiu osobistym i zawodowym, uzewnętrzniając cechy charakteru króla przestworzy. Trójwymiarowy motocykl w szkle

Świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest także wygrawerowany w szkle trójwymiarowy  motocykl. To również symbol męstwa, dający przede wszystkim poczucie dzikiej wolności ? tym razem bez opuszczania gruntu pod nogami. Jeśli obecnie nie możesz podarować tego jednośladowego pojazdu ani chociażby jednorazowej przejażdżki, statuetka 3D wyzwoli w wyobraźni niemal równie silne przeżycia i adrenalinę. Rzut oka na nią naładuje życiowe akumulatory i sprawi, że codzienność nabierze radosnego rozpędu.

Artykuły podobne