5 propozycji kubka pod choinkę dla studenta

Total
0
Shares

Szklanka, kubek, filiżanka… Odwieczny wybór. Prawdziwy student, jak to przystało w popularnych kawałach, nie ma co jeść i na czym jeść. Zawsze chodzi niewyspany, głodny, ale pić musi:) Każdy z nas zna jakiś studentów, a z racji tego, że idą święta, kupmy jednemu z nich kubek. Oto 5 propozycji kubka jako prezentu, lista została stworzona specjalnie- według i dla- prawdziwego studenta.

Kubek serce, koszulki.pl
Porcelana. Duże, chwytne ucho. Zgrabny format. Kubek w kształcie serca nada się dla świeżo zakochanego studenta. Co więcej, kubki są dwa, czyli dla drugiej połówki zawsze znajdzie się miejsce nie tylko w sercu ale i w szafce w kuchni. Prezent bardzo uniwersalny, można go podarować w święta, na walentynki, czy po porstu, bez okazji. Polecamy.

cena: ok. 30 zł

Zestaw naczyń, ikea.com
Wiadomo, że jak kupi się kubek, warto kupić również talerz, miskę… Zestawy są ostatnio bardzo modne i popularne. Warto zatem zwrocić uwagę, czy kupując kilka rzeczy na raz, bardziej nam się to opłaci. Prezentujemy zestaw marki IKEA PS KROG, który wykonany jest z porcelany i szkliwa. Co więcej, można go używać w mikrofalówkce i zmywarce – co dla studenta jest niebem na ziemi.

cena: ok. 40 zł

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70142317/
Termiczny kubek to marzenie każdego studenta, szczególnie wtedy, gdzy kubek można podgrzać za każdym razem, gdy ma się dostęp do stacji USB! Teraz Twój kolega czy koleżanka, może cieszyć się ciepłą kawą podczas zajęć na 8 rano, mroźnych dni na wydziale, czy jadąc samochodem. Warto sprawić studentowi taką przyjemność na święta i zasponsorować mu właśnie taki, metalowy kubek z dużym, poręcznym uchem. Pozycja obowiązkowa dla każdego studenta.  

cena: ok. 30 zł

Kubek VIP, kukartka.pl
V.I.P.- bardzo wymowny zwrot. Każdy szanowany się, poważany  student musi go mieć w swojej kubkowej kolekcji! Porcelanowy kubek z znaną i lubianą owcą z  firmy Sheepworld, która umili czas studenta nawet przy najnudniejszych referatach.

cena: ok. 18zł

Kubek z baterią, zrobprezent.pl
Naładować baterie można nie tylko poprzez drzemkę po ciężkim dniu. Zaprojektowany przez pomysłowego użytkownika portalu Demotywatory.pl pokazuje, jak długo kawa czy herbata będzie ciepła. Specjalna farba w kształcie baterii zmienia się pod wpływem ciepła na różne kolory. Jeżeli chcesz, aby student wiedział kiedy czas zrobić nową kawę, kup mu ten kubek! Polecamy.

cena: ok. 33zł

Więcej kubków znajdziesz na jakiprezent.pl

Artykuły podobne

Czekoladowy prezent to dobry prezent

Każdy kto twierdzi, że nie lubi słodyczy jest podejrzani. Wiadomo, zdarzają się wyjątki od reguły, ale zwykle potajemnie podjadają żelki i ciastka kiedy nikt nie widzi. Spokojnie, żartuję, zwykle ludzie…
Zobacz więcej ...