Masz dzieci i zostajesz w Sylwestra w domu? Nie musi to być nudny wieczór z dziećmi. Zorganizuj go tak, abyście razem świetnie się bawili. 

Przede wszystkim trzeba wytłumaczyć dzieciom dlaczego ten dzień jest ważny i co się dzieje o północy. Ważne jest też, aby dzieci wzięły czynny udział w przygotowaniach.

Możesz przygotować prawdziwy Bal Sylwestrowy i mimo tego, że Twoje dzieci mogą nie dotrwać do północy, to wciąż może być świetna zabawa.

Najważniejsze jest dobre przygotowanie i współpraca. Kup balony i serpentyny, razem z dziećmi możesz je rozwiesić w domu, to na pewno przyniesie im wielką frajdę. Przygotujcie razem kolację, wybierz potrawy, które dzieci lubią najbardziej. Przede wszystkim kup szampana dla dzieci, gdyż możliwość wypicia go razem z rodzicami na pewno sprawi dzieciom wielką przyjemność. Zadbaj także o stroje. Może to być bal przebierańców. Stroje możecie przygotować sami z kolorowej krepy czy papieru. Nie muszą one być profesjonalne. Wybierzcie razem muzykę i filmy, które możecie wspólnie obejrzeć. Dzieci z pewnością będą zachwycone. Wszyscy wiedzą, że dzieci uwielbiają się przebierać, a dziewczynki tylko czekają na okazję, aby zrobić sobie makijaż, taki jak Mama. Wspólne czesanie włosów, malowanie się, ubieranie na pewno będzie wspaniałą zabawą i przyniesie dzieciom dużo radości.

Jeżeli nie masz ochoty lub pomysłu na takiego Sylwestra, a mieszkasz w mieście, możesz poszukać miejsc gdzie organizuje się Bale Sylwestrowe dla dzieci.

Na przykład w Poznaniu:

Bal Sylwestrowy dla dzieci – Uniwersytet Maluszka

Cena: 170 – 200zł

Sylwestrowe szaleństwo w CiuCiuBabce

Cena: 30zł

Artykuły podobne

Laserowa korekcja wzroku

Na czym polega laserowa korekcja wad wzroku? Korekcja laserowa to obecnie najnowocześniejsza metoda leczenia wad wzroku. Na jej korzyść przemawia wiele argumentów, takich jak skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu, jak i…
Zobacz więcej ...

6 zimowych premier książkowych

Mrozy tegorocznej zimy zdecydowanie nie zachęcają do wychodzenia z domu. Nagle idealnym scenariuszem na spędzenie wolnego wieczoru staje się relaks przy kubku ciepłej herbaty (lub grzańca w wersji jeszcze bardziej…
Zobacz więcej ...