5 pomysłów na ciekawy wieczór panieński

Total
0
Shares

Widok grupki wystrojonych kobiet z przeróżnymi gadżetami wskazującymi na to, że celebrują właśnie czyjś wieczór panieński, nie jest niczym dziwnym w klubach i pubach. Co więcej, wieczory panieńskie organizowane w takich właśnie miejscach w mieście stały się już klasyką na tyle, że niektórym mogą wydawać się zbyt oklepane. Oto parę inspiracji na jedyny w swoim rodzaju wieczór panieński.

1. Wieczór z kręglami

Źródło: http://www.asgbowl.com

Przeniesienie wieczoru panieńskiego do kręgielni jest doskonałym pomysłem, jeżeli mieszkanie przyszłej panny młodej jest zbyt małe na tego rodzaju imprezę, albo goście zbyt pełni energii, żeby usiedzieć w spokoju w jednym miejscu. Żeby grać w kręgle nie potrzeba żadnych specjalnych zdolności, a gra sama w sobie może okazać się wspaniałym łamaczem pierwszych lodów dla bardziej wstydliwych gości. Większość kręgielni wyposażonych jest obecnie w bary, także zwyczajny wieczór panieński w klubie dostaje bonus w postaci gry w kręgle.

2. Wieczór z jogą

Źródło: http://fusionyogapilates.files.wordpress.com

Być może przyszła panna młoda jest akurat pasjonatką jogi, ale nawet jeżeli większość z gości nigdy w życiu nie wypowiedziała słowa "namaste", to sesja wieczorno-panieńskiej jogi może pomóc wszystkim wciąć głębszy oddech. Wynajmijcie instruktora jogi, który poprowadzi sesję na poziomie dostępnym dla wszystkich i pomoże zrelaksować się przed zbliżającym się stresującym wielkim dniem. Kwestia jedzenia i picia jest tu dośc dowolna, gdyż można pójść w stronę zdrowego stylu życia i przygotować zdrowe przekąski, albo wykorzystać argument, że przecież przed chwilą ćwiczyłyście i trochę poszaleć kulinarnie.

3. Wieczór w SPA

Źródło: http://www.punchbowl.com

Zlećcie komuś innemu zadanie rozluźnienia towarzystwa na wieczorze panieńskim. Możecie albo wybrać się grupką do ośrodka SPA, albo wynająć masażystę, czy kosmetyczkę, którzy przyjdą do was ze swoją odrobiną magii. Jedna uwaga: jeżeli twoi goście będą chcieli robić sobie jakieś zabiegi na twarz, to wieczór panieński nie powinien odbywać się tuż przed ślubem. Nikt nie chce występować na ślubie i weselu z zaczerwienioną skórą na twarzy.

4. Wieczór z serem i winem

Źródło: http://www.jackiereys.com

Nic nie rozwiązuje języków tak, jak dobry alkohol serwowany przy ciekawym jedzeniu. Dlaczegoby więc nie zorganizować wieczoru panieńskiego rozpieszczając nieco podniebienia gości? Testowanie sera albo wina daje gościom pretekst do podgryzania, porównywania i rozmawiania. Lokalni producenci wina i sera zazwyczaj sami komponują interesujące menu, ale możecie spróbować sami wysunąć parę sugestii.

5. Wieczór kreatywny

Źródło: http://4.bp.blogspot.com

Idealne rozwiązanie dla tych, których budżet jest bardzo ograniczony, albo w sytuacji, kiedy panna młoda wydaje się mieć już wszystko, o czym tylko można pomyśleć – wieczór rękodzieł. Taki wieczór pozwoli gościom wspiąć się na wyżyny własnej kreatywności i wyposażyć przyszła pannę młodą w coś wyjątkowego. Zbierzcie wszystko, co potrzebne jest do wykonania albumu z wycinkami i zachęćcie wszystkich gości, żeby przynieśli jakieś pamiątki związane z panną młodą. Celem takiego wieczoru będzie przygotowanie jedynego w swoim rodzaju albumu upamiętniającego całą historię różnych przyjaźni przyszłej mężatki.

Zobacz prezenty grupowe prezenty na Wieczór Panieński oraz prezenty dla przyszłej panny młodej

Artykuły podobne

5 prostych pomysłów na zabawy sylwestrowe dzieci

Na Nowy Rok dzieci czekają z niecierpliwością. Dlatego warto dla nich zorganizować zabawę sylwestrową. Aby zabawa była naprawdę udana, należy zaprosić kilkoro innych dzieci – najlepiej swoich znajomych lub z…
Zobacz więcej ...