To nie jest wyprawa do przyjemnego, bezpiecznego kraju basenu Morza Śródziemnego czy Afryki Wschodniej. To nie wyjazd dla kogoś, u kogo dyskomfort wywołuje noc spędzona pod namiotem.

    Samochodowa wyprawa do Angoli pozwoli ujrzeć państwo, którym jeszcze niedawno wstrząsała wojna domowa. Walki wewnętrzne toczone między różnymi ugrupowaniami politycznymi doprowadziły do upadku gospodarki a także skutecznie odstraszyły turystów. Ta wyprawa to jedna z niewielu okazji do poznania państwa, w którym brak drogich restauracji i hoteli, za to znajdziemy w nim piękno natury: dżungle i sawannę, a także miłych, próbujących wrócić do normalności ludzi.

    Organizatorzy są szczerzy: trasa nie jest pewna, drogi są w kiepskim stanie, co sprawi, że nie będzie to rutynowy objazd okolicy, lecz wyprawa z dreszczykiem, o której powodzeniu zadecydują także umiejętności uczestników. Jesteście gotowi? Jeśli tak, życietoprzygoda.pl zaprasza.

    Cena: 167000 zł

Artykuły podobne

Strój fauna

    Karnawał możemy oficjalnie uznać za rozpoczęty. Pierwszy weekend po Trzech Króli, przed nami kolejne tygodnie grubych imprez. Do klubu oczywiście zarzucimy koszulę lub luzacki t-shirt, co jednak, gdy zostaniemy…
Zobacz więcej ...