Nigdy nie możemy przewidzieć czy w te święta odwiedzi nas niezapowiedziany gość. Ktoś z dalszej rodziny lub znajomy, który nie miał się gdzie podziać w wigilijny wieczór. A może osoba samotna, która nie ma się z kim spotkać w ten wyjątkowy dzień. Niezależnie od tego, kto do nas przyjdzie warto być przygotowanym i mieć pod ręką upominek, który zapewne ucieszy obdarowaną osobę.

Zacznijmy od najbardziej uniwersalnych rzeczy jak na przykład podpórki do książek. Zawsze przydadzą się na pełnej półce przeczytanych lektur, mogą być bardziej nowoczesne lub klasyczne.

Podpórki do książek, kalluka.pl

Podpórki do książek – 79,00 zł

Eleganckie wieczne pióro, sprawi radość nawet osobie, która pisze jak kura pazurem! Pióro zawsze zmuszało do tego aby nasze pismo wyglądało zjawiskowo i nie zostawiało ani jednego kleksa. Dodatkowo zapakowane w piękny papier, będzie wyglądać na bardzo drogi prezent.

Wieczne pióro, pentos.pl

Wieczne pióro – 82,00 zł

Dla pary “wędrowców”, wspaniałym podarunkiem okazać się może biały zestaw poranny dla dwojga – kubki i budzik, aby nigdy nie zaspać do pracy. Skromny ale bardzo gustowny upominek ucieszy zbłąkanych gości.

Zestaw kubków, panprezent.pl

Zestaw kubków – 79,90 zł

Na prezent dla kuzynki zza oceany czy Ciotki z Australii, znajdzie się piękny i ciepły szal. Niezobowiązujący podarunek, może okazać się strzałem w 10! Jeżeli wybierzemy dość uniwersalny kolor, to szal będzie pasował do większości ubrań w szafie.

Szal, tchibo.pl

Natomiast dla nieoczekiwanego mężczyzny, znajdzie się klasyczny i elegancki pasek do spodni. Bardzo praktyczny i uniwersalny prezent przyda się każdemu facetowi!

Pasek skórzany, stylowepaski.pl

Pasek skórzany – 40,00 zł

Te oraz wiele innych upominków na Boże Narodzenie i nie tylko, znajdziesz na jakiprezent.pl

Artykuły podobne