6 pomysłów na prezent mikołajkowy dla koleżanki z pracy

Total
0
Shares

Święta, święta…choć to dopiero listopad warto już teraz zacząć kompletować mikołajkowe prezenty i nie zdawać się na pośpieszne kupowanie w marketach. Dziś prezent dla niej. Zaskoczyć koleżankę z pracy sprawa niełatwa. Jeśli propozycje w stylu myszki, zestawu do komputera, czy kalendarza są dla niej jedynie bezpiecznym, lecz nie powalającym pomysłem, kupmy coś zaskakującego. Większe wtedy szanse, że i my otrzymamy coś co sprawi nam prawdziwą radość.

1. Oryginalny talerz

Zajęta pracą i domem kobieta wpada do domu sprawdza lodówkę o biegnie po zakupy lub odebrać dzieci. Często dojada w pośpiechu między tradycyjnymi posiłkami. Jej osobisty talerz, inny niż reszta kompletu będzie dla niej świetną rekompensatą. Przyda się także w pracy gdzie elegancki talerz umili drugie śniadanie. Jeden z proponowanych przez nas ma nawet oddzielną, miseczkę na sałatkę. Super sprawa, bo zawsze jest mobilizacja by jej posiłek był urozmaicony i składał się przynajmniej z dwóch składników.

Talerz "Two in One" Villeroy & Boch Flow 47 cm, 140,50, Uzurideco.plTalerz Two i One, Maxwell & WilliamsTalerz w kropki Maxwell & Williams Art Deco, 19 cm, Uzurideco.pl

Talerz w pepitke? Maxwell & Williams Art Deco, 19 cm, Uzurideco.pl


2. Owocowa poduszka

Energetyzująca. Słoneczna i miła. Przypomni o słonecznym lecie i soczystym arbuzie. Będzie jej się kojarzyć ze zdrowym życiem i życiodajną energią. Czy czegoś więcej potrzeba jej w długie zimowe wieczory? A może zanim dotrze do domu będzie chciała "klapnąć" na niej na biurku?:)
Owocowa poduszka, MrJoy.pl, 69,00


Owocowa poduszka

3. Tablica magnetyczna na lodówkę

Prezent dla kobiety, którą lub mieć wszystko zapisane i odnotowane. Czegoś brakło w lodówce? Szybciutko zanotuje to na magnetycznej tablicy. Dobra alternatywna dla żółtych karteczek i recept i innych świstków, które zaśmiecają front lodówki. I najlepsza wiadomość : namalowany przed dziecko obrazek może być odświeżany, poprawiany każdego dnia i szybko można zostawić czułości dla najbliższych lub doprawić im język, gdy ją wkurzą!

Tablica magnetyczna z 4 ramkami na zdje?cia Memo, Fnak.pl, 174 zł Tablica magnetyczna na lodówkę

4. Pomaluj swój kubek

Wszyscy miewamy w pracy sytaucje kiedy mamy ochotę rzucić wszystko i powiedzieć niektórym osobom to co naprawdę o nich myślimy.Gdyby tak nasi współpracownicy mogli usłyszeć nasze myśli takie kubki jak poniższe byłby niepotrzebne. Póki co nielubiany kolega jednak nie może czytać w jej myślach, ale będzie mogła zakomunikować mu co nieco kubkiem z konkretnym  przesłaniem. Teraz może napisać na nim co jej się żywnie podoba i utrwalić to lub ..wybrać gotowy wzór.

Pomaluj swój kubek, BigboysToys.pl, 29 zł


Kubek do malowania
Kubek WTF, 23,90, Gadzety365.plKubek What's the Fuck

5. Gigantyczny żelek

Jest taki rodzaj słodyczy, z którego się nie wyrasta. To właśnie żelki, z rozrzewnieniem wspominamy nimi nasze dzieciństwo, bo te kolorowe rozciągliwe cukierki kojarzą się nam z tym co najlepsze. Teraz dla amatorki żelków możesz podarować jego większe wydanie. Zamiast żelku będzie miała w nim galaretkę, jednakże to co żelkach najważniejsze, czyli owocowy smak i trzęsąca się konsystencja pozostają.

Gigantyczny żelek, 39 zł, Gadżetofon.pl

Gigantyczny żelek

6. Wytworne rękawiczki

I nasz ostatni typ w oryginalnych prezentach dla niej.Ona to pedantka-elagantka ze skłonnościami rozpieszczonej księżniczki? Prezent dla niej może być zatem równie perfidny co jej uniki od rzeczy zbyt zwykłych. Prawdopodobnie nic tak nie przekona jej, że sprzątanie to nie hańba jak takie wytworne rękawiczki gumowe. Bye, bye zielona, żółta pospolita gumo rękawiczkowa! W takich rękawiczkach po prostu nie można nie zakasać rękawów, bo wtedy ich najpiękniejszy element dekoracyjny pozostanie w ukryciu.

Re?kawiczki luksusowej pani domu – czarne, 25 zł, Crazyshop.pl

Ledy Gloves

Zobacz więcej pomysłów na oryginalne prezenty dla niej.

Artykuły podobne