1.Kostium

Któż z nas w dzieciństwie nie lubił wkładać biżuterii mamy lub krawata taty i udawać starszego niż byliśmy? Długie spódnice przy odrobinie wyobraźni stawały się sukniami księżniczki, a dzięki kapeluszowi dziadka mały chłopiec zmieniał się w detektywa. Pomóżmy dzieciom przy tej zabawie, podarowując im kostium strażaka, wróżki czy Batmana.

kostium strażaka

Sklep: Party World

Cena: 84,00 zł

kostium pasterki

Sklep:partybox.pl

Cena: 105,01 zł

Zobacz więcej pomysłów na kostium dziecięcy.

2.Odtwarzacz mp3

Jeśli Twoje dziecko rośnie na oddanego fana muzyki, nic nie sprawi mu takiej radości, jak odtwarzacz mp3. A jeśli znajdziesz taki gadżet w designerskiej formie, jak Hello Kitty, wzbudzisz w najmłodszym członku rodziny prawdziwą euforię!

odtwarzacz mp3 Hello Kitty

Sklep: Pixmania

Cena: 103,70 zł

Zobacz więcej pomysłów na mp3.

3.Gitara Paper Jamz

Jeśli Twoje dziecko marzy o karierze muzyka rockowego, gitara Paper Jamz jest idealnym prezentem! Mogą na niej grać osoby nie znające akordów! Dotknięcie jednego z progów powoduje, że czuła na dotyk technologia aktywuje dźwięk przypisany akordowi.  Paper Jamz umożliwia granie z podkładem ? każda gitara ma zapisane trzy piosenki.

gitara Paper Jamz

Sklep: bigboystoys.pl

Cena: 179,00 zł

Zobacz więcej gitar dla dzieci.

4.Aparat cyfrowy

Zadaniem rodziców jest pomóc dziecku w znalezieniu jego pasji i w rozwijaniu talentu. Czemu nie sprawdzić, czy fotografia nie jest przeznaczeniem najmłodszego z rodziny? Aparat dla dzieci posiada wzmocnioną obudowę, a jego kolorowy wygląd zachęci do pracy najmniejszych fotografów. Przerwy między uwiecznianiem świąt uatrakcyjnią dzieciom gry  dostępne w aparacie.

aparat cyfrowy dla dzieci

Sklep: Redcoon

Cena: 199,00 zł

5.Konik na biegunach

?Konik, z drzewa koń na biegunach??. Dla najmłodszych latorośli proponuję tradycyjną, drewnianą zabawkę ? konika na biegunach, która przy odrobinie wyobraźni przeniesie malucha na odległą prerię.

konik na biegunach

Sklep:  drewniaczek.eu

Cena: 245,00 zł

Zobacz więcej na koń na biegunach.

6.Maskotki zwierząt

Od lat jest najpopularniejszym prezentem dla dzieci, a wciąż tak bardzo cieszy! O czym mowa? O maskotce! Szczególnie sprawdza się jako prezent dla przyszłych weterynarzy, pracowników zoo czy sklepów zoologicznych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup Małpki Gilgotki, nie będziesz miała więcej problemów z zimową chandrą! Jej głośny śmiech rozbawi wszystkich smutasów!

małpka Gilgotka

Sklep: bigboystoys.pl

Cena:69, 90 zł

Więcej zobacz na maskotka.

7.Chodzący szczeniaczek

Jeśli masz już dość ciągłych narzekań: ?Mamo! Kasia ma pieska, takiego pięknego, chcę mieć dokładnie takiego samego!?, mam idealne rozwiązanie! Gogo to futrzak, który szczeka, merda ogonkiem, biega i reaguje na głaskanie. Dokładnie taki, jak prawdziwy pies z jedną różnicą ? nie wymaga tyle uwagi i pracy.

chodzący piesek

Sklep: zabawki24h.pl

Cena: 299,00 zł

8.Hulajnoga

Hulajnoga to prezent, który każdemu z nas kojarzy się z dzieciństwem, czasem spędzonym z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Wg ekspertów naukę jazdy na hulajnodze warto zacząć już od wczesnych lat. Dlaczego więc nie kupić jej Twojemu dziecku pod choinkę?

hulajnoga

Sklep: asport.pl

Cena:  65,00 zł

Więcej pomysłów na  zabawki ruchowe.

Artykuły podobne