legia - drzwi

Dzień dziecka – prezent dla fana polskiej piłki

Total
0
Shares

Dzisiaj przyjrzymy się naszym rodzimym drużynom piłkarskim i tym co oferują ich sklepy. Jednak nie znajdziecie tu koszulek ani breloczków ? tylko te mniej i bardziej dziwne akcesoria. Sprawcie swoim pociechom frajdę i zaskoczcie ich czymś wyjątkowym!

Na pierwszy ogień ? Legia Warszawa

   Dzień dziecka - prezent dla fana polskiej piłki - legia - dywan

Ich sklep oferuje najbardziej odjechane gadżety. Znajdziemy tu dywan (249 zł) ? biały z charakterystyczną Elką ? idealny do leżenia przed telewizorem podczas meczu. Ponadto fartuch ? o ile poprzednia propozycja nie zachwyci wielu mam (wszyscy wiemy co dzieje się z białymi dywanami) to fartuch kuchenny (48 zł) z emblematami klubu to już coś. Niech syn w nim gotuje, kto wie, może tak znajdzie swoją przyszłą żonę albo odkryje ogromny talent o pichcenia? Jednak na sam koniec ? prawdziwa bomba ? drzwi. Tak, pokojowe drzwi z herbem Legii (ok. 1882 zł), lakierowane, wpasują się idealnie do wnętrza? A na pewno zaskoczą.

Dzień dziecka - prezent dla fana polskiej piłki - legia - fartuch

Lech Poznań

 Dzień dziecka - prezent dla fana polskiej piłki - lech poznań- śniadaniówka

Z Lechem jest już klasycznie ? ma dużo koszulek, szalików i toreb, ale nie byłabym sobą gdybym nie znalazła czegoś innego. Tak oto przedstawiam śniadaniówkę (19,90 zł), żeby każdy na stołówce wiedział komu kibicujemy i komplet zagłówków (24,90 zł) żeby nie było żadnych wątpliwości kto jeździ za kierownicą Twojego samochodu. Kto? FAN LECHA!!!

Dzień dziecka - prezent dla fana polskiej piłki - lech poznań - zagłówki

Wisła Kraków

Dzień dziecka - prezent dla fana polskiej piłki - wisła kraków - pasek

Tutaj jeszcze bardziej wracamy do korzeni gadżetów. Ręcznik z symbolami Wisły (59 zł) to idealny prezent na letni sezon, który się właśnie zaczyna. Można będzie lansować się na plaży ? aż żal kłaść go na piasek! Na dokładkę pasek (29 zł), który codziennie będzie przypominał o ulubionej drużynie ? nam i wszystkim dookoła. Z pewnością nie zapomnimy o wieczornym meczu.

Dzień dziecka - prezent dla fana polskiej piłki - wisła kraków - ręcznik
A na dodatek? Może wspólne, rodzinne wyjście na mecz? Bilet na pewno dopełni całości prezentu! Jakie są Wasze propozycje na prezenty dla małych fanów piłki nożnej?

Artykuły podobne