Auta – czyli hit prezentowy dla chłopców

Total
0
Shares

Prawie każdy mały chłopiec uwielbia samochody, małe, duże, na baterie, kolorowe, sportowe, wyścigowe… Wybór jest ogromny ale obecnie hitem są auta z filmu o tym samym tytule – Auta. Można kupić różne zestawy samochodów, są kolorowe i wspaniale wykonane. Twoje dziecko napewno ucieszy się z takiego prezentu.

Ze względu na to, iż oferta jest bardzo szeroka wybrałam 5 propozycji, które napewno ucieszą Twojego małego chłopca.

– Interaktywny Zygzak McQueen, który zaskoczy Twoje dziecko swoim gadulstwem. Potrafi opowiadać przez 15 minut, wystarczy, że Twoje dziecko wciśnie jeden z ośmiu guzików, a Zygzak opowie jedną ze swoich historii. 

Interaktywny Zygzak McQueen, tmtoys.pl

Gdzie: tmtoys.pl

Cena: 200zł

– Złomek, którego oczka zmieniają się kiedy patrzysz na nie z różnych stron.

Złomek, dziecko.eu

Gdzie: dziecko.eu

Cena: 25zł

– Zygzak McQueen i Maniek – klip kitz

Składane samochody, które Twoje dziecko może złożyć samo dzięki specjalnemu kluczowi klip kitz. W zestawie także naklejki, które ozdobią pojazdy oraz tablice stanowiące tło dla Mańka i Zygzaka. Wspaniała zabawa dla Twoje dziecko, która napewno wywoła uśmiech na jego twarzy.

Zygzak i Maniek klip kitz, jakiprezent.pl

Cena: 114zł

– Wyrzutnia z walizką Auta 2

Wyrzutnia z bajki Auta 2 pozwala wypuszczenie aż dziesięciu samochodów jednocześnie, a po wyścigu można ją złożyć w poręczną walizkę. Zestaw zawiera wyrzutnię i Zygzaka, resztę samochodów można dokupić osobno.

Wyrzutnia auta 2, dziecko.eu

Gdzie: dziecko.eu

Cena: 140zł

– Tor wyścigowy Auta 2 – Wyścig w Tokio

Zestaw przeniesie Twoje dziecko w jedną ze scen z filmu Auta 2. Ścigają się dwa samochodu, ale tylko jeden może wygrać. Po wystartowaniu z podwójnej wyrzutni samochody trafiają na ruchome platformy, z których skaczą naprzeciwko siebie.

Tor wyścigowy Auta 2 wyścig w Tokio, smyk-online.pl

Gdzie: smyk-online.pl

Cena: 147zł

Więcej pomysłów na auta dla chłopców

Artykuły podobne