Bawełniane gody. Prezenty na 1. rocznicę ślubu

Total
0
Shares

Potrzebujesz inspiracji na prezent z okazji pierwszej rocznicy, nazywanej bawełnianą? A może nie wiesz jak ją obejść w niezapomniany sposób? Odkryj nasze pomysły.

Pierwszy rok małżeństwa to okres piękny, gdzie uczucia bywają płonne, gasną i zapalają się szybko i równie szybko gasną ? to czas namiętności. Jesteście jeszcze bez obowiązków w postaci dzieci, umocnił Was sakrament, a Wasza codzienność nadal może być zmienna i szalona jak w narzeczeństwie. Jak uczcić ten pierwszy, wyjątkowy rok wspólnego życia, który znakomita większość par chętnie by przedłużyła, ze względu na panującą idyllę?

Wasze domowe, ciepłe gniazdko liczy sobie obecnie 1 rok i od tego czasu chodzicie z głową w chmurach, dlaczego by zatem tam nie pozostać lub polecieć jeszcze wyżej?  Np. skacząc ze spadochronem? Taki dreszcz emocji może dostarczyć dużych wrażeń i być solidnym bodźcem  na waszym ?bawełnianym?, miękkim etapie. Zaskocz małżonka podarunkiem, który zabierze mu dech w piersiach. Oprócz tego coś do ubrania, nowy sweter, satynowa pościel, pończochy. Bądź kreatywny/kreatywna!

Prezenty dla żony:

Ręczniki z dedykacją, 35 zł, Avaldihome.pl

Ręcznik z iminiem

T-shirt ze zdjęciem lub napisem "I love him", "I Love her", 53,80 za dwie koszulki

Skok ze spadochronem, Wyjatkowyprezent.pl, 699 zł

Prezenty dla męża:

Sweter

Nowe kalesony 😉

T-shirt ze zdjęciem lub napisem "I love her"

Skok na bungee dla dwojga, Wyjatkowyprezent.pl, 289 zł

Skok na bungee dla dwojga

Prezenty dla dwojga:

Nowy element do dekoracji małżeńskiego gniazdka, wspólne zdjęcie w dużym formacie lub obraz na płótnie powinny spodobać się młodym.

Obraz ze zdjęcia na płótnie, Decomania.pl, 69 zł

Źródło: forum.gazeta.pl

Artykuły podobne

Idealny bukiet ślubny

W poszukiwaniu idealnego bukietu ślubnego przeczesałam wiele kwiaciarni oraz stron florystycznych, prezentujących gotowe kompozycje. Wybór jest oczywiście ogromny, jednak nic mnie tak naprawdę nie zachwyciło. Do czasu… Trafiłam na dekoracje…
Zobacz więcej ...

Lodowe kości

Od dziś wodę możesz zamrozić do szpiku kości i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Wszystko dzięki oryginalnej formie do lodu, którą możesz kupić w sklepie GIZMOBOX.PL. Lodowe czaszki i…
Zobacz więcej ...