Biało-czarny bal sylwestrowy z lat 30? i 40?

Total
0
Shares

Organizujesz w tym roku imprezę sylwestrową i zastanawiasz się, co zrobić by była ona jedyna w swoim rodzaju? Co powiesz na bal z lat 40? w białym i czarnym kolorze? Zainspiruj się Hollywood i przyjęciami z tamtych lat. Wszystko w tym stylu ? od mebli po stroje-liczy się w tworzeniu tej niepowtarzalnej atmosfery!

Aby goście wczuli się w ten klimat, musisz zadbać o odpowiednie zaproszenia. Wyślij im je na biało-czarnych kartach. Pamiętaj o strojach odpowiednich na takie przyjęcie! Na zaproszeniach wysyłanych gościom napisz, że każdy z nich proszony jest o włożenie biało-czarnych strojów stylizowanych na lata 30? i 40?.

Strój z lat 30',40'

Każdemu z gości przybyłych na bal wręcz biało-czarne maski karnawałowe. Z teatru wypożyczyć możesz również dodatki z tamtych lat ? kapelusze, monokle, białe rękawiczki. Zainwestuj też w cygara.

Biało-czarna maska

Skoro inspirujemy się latami 30? i 40?, musimy pamiętać o elegancji tamtych czasów! To również okres świetności Big Band. Wykorzystajmy tę wiedzę do zorganizowania przyjęcia. Użyj białych i czarnych naczyń.  Dobrym pomysłem jest ułożenie białych i czarnych talerzy jeden na drugim na przemian.

Biało-czarne dekoracje stołu

Biało-czarne dekoracje stołu

Do czarnych misek nasyp sól kamienną i wetknij do nich karty z imionami gości. Każdą z miseczek ustaw na miejscu, przy którym zasiądą poszczególni goście. Jeśli wizytówki wydrukujesz odpowiednio duże, na ich drugiej stronie możesz wydrukować menu lub listę piosenek, które goście mogą zamawiać.

Wizytówki

Wizytówki

Wizytówki

Genialnym pomysłem jest wyświetlanie na ścianie najpopularniejszych biało-czarnych filmów, np. Obywatel Kane czy Casablanca.

Nie zapomnij o robieniu biało-czarnych zdjęć podczas przyjęcia!

Artykuły podobne