5 fajnych pomysłów na spędzenie Sylwestra

Total
0
Shares

Magia świąt coraz bardziej jest odczuwalna? Już niebawem wszyscy zasiądziemy przy wigilijnym stole, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia oraz skosztować pysznych wigilijnych potraw. W nieco dalszej perspektywie mamy Sylwestra, jednak też zbliża się on do nas nieuchronnie. Jeśli nie masz jeszcze wybranego miejsca na spędzenie sylwestrowej nocy, podzielę się z Wami kilkoma sylwestrowymi pomysłami.

SYLWESTER W KLUBIE

Sylwester w formie imprezy tanecznej jest dla wszystkich najbardziej osiągalny. Nie musimy bowiem rezerwować wcześniej miejsc ani też płacić sporych pieniędzy za imprezę. Wystarczy w Sylwestra przejść się do klubu, zapłacić za wejściówkę i bawić się do białego rana. Mamy dzięki takiej alternatywie pewność, że decydując się w ostatniej chwili na imprezę, wcale nie będzie za późno. Kluby taneczne na Sylwestra przygotowują co roku wiele atrakcji, takich jak drobne przekąski, darmowe drinki czy pokaz sztucznych ogni. Jedynym mankamentem tego rodzaju Sylwestra może być brak miejsc siedzących, jeżeli wcześniej nie dokonamy rezerwacji. Natomiast ogromny plus dla osób, które nie lubią wizytowych kreacji jest pełna swoboda stroju podczas takiej zabawy. Dzięki temu będziecie czuli się na luzie i swobodnie.

Sylwester w klubie.

Sylwester w klubie.

Źródło: besnite.com

SYLWESTROWY BAL

Opcją dla osób, które raz do roku lubią sobie pozwolić na odrobinę elegancji oraz szykowności są sylwestrowe bale. Tutaj niestety konieczna jest wcześniejsza rezerwacja oraz opłata za zaproszenia. Pomimo tego, że sylwestrowe bale nie należą do najtańszych, mamy w sylwestrową noc zapewnioną tak zwaną full opcję. Wyśmienita muzyka, najczęściej z kapelą na żywo, wspaniałe potrawy i dania, miejsce przy pięknie udekorowanym stole, szampan i fajerwerki to główne atuty Sylwestra w formie uroczystego balu. Udając się na taki bal, pamiętajmy o wieczorowych kreacjach, takich jak balowe suknie czy eleganckie garnitury. Raz w roku możemy poczuć się jak prawdziwe księżniczki lub wyjątkowi gentelmani.

Sylwestrowy bal.

Sylwestrowy bal.

Źródło: swietokrzyskie.info

SYLWESTER W TERENIE

Dla miłośników sportów ekstremalnych polecam opcję Sylwestra w terenie. Przeglądając sylwestrowe oferty natknęłam się na off-roadowego Sylwestra, czyli połączenie kilkugodzinnej jazdy samochodami z napędem na cztery koła z sylwestrową imprezą w domku plenerowym. Jest to bardzo fajny pomysł na Sylwestra nietypowego, innego od wszystkich. Problemem może być tutaj konieczność zabrania ze sobą dwóch wersji ubrań: tych rajdowych oraz tych balowych. Na wizytę u makijaży sty oraz fryzjera też nie bardzo możemy sobie pozwolić. Ale co tam! Liczy się dobra zabawa! Nie zawsze przecież musimy być tacy poprawni!

Sylwester off-roadowy.

Sylwester off-roadowy.

Źródło: tommi.pl

PRZYTULNY DOMEK

Idealnym pomysłem na spędzenie Sylwestra jest wynajęcie przytulnego, drewnianego domku. A gdzie czuje się zimę tak mocno jak nie w górach? Góry to klimatyczne miejsce, gdzie możemy spędzić bajkowego Sylwestra. Jest to idealna opcja dla zakochanych par, które mogła w pięknym klimacie i otoczeniu delektować się swoją bliskością oraz wspólnym wkroczeniem w Nowy Rok.

Sylwester w górach.

Sylwester w górach.

Źródło: tapeciarnia.pl

SYLWESTROWA DOMÓWKA

Jeśli nie zdecydowaliście się na żadną sylwestrową opcję, zawsze możecie pozostać w domu. Aby nasza zabawa sylwestrowa była udana, niekoniecznie musimy przecież wybierać się na wielkie bale, huczne imprezy czy biesiady do białego rana w pubach czy restauracjach. Możemy bowiem zaplanować kameralnego Sylwestra w gronie znajomych i bliskich w naszym własnym domu. Taki domowy Sylwester to świetna alternatywa dla osób, które chcą spędzić nieco spokojniej ten czas w gronie najbliższych, albo też z innych względów nie mogą sobie pozwolić na szalony bal.

Sylwestrowa domówka.

Sylwestrowa domówka.

Źródło: koktajl.fakt.pl

A Wy gdzie spędzicie tegorocznego Sylwestra?

Artykuły podobne