Bielizna na chłodniejsze dni

Total
0
Shares

Gore-tex i różne softshelle to nie wszystko. Często o tym zapominamy kompletując ciuchy na jesienno-zimowe przebieżki. Wszelkie membrany i oddychające materiały będą pełnić swoją rolę dopiero, kiedy zapewnimy naszemu ciału pełną "przepuszczalność" nadmiarów ciepła i wilgoci. No bo zastanówmy się – jaki ma sens kupowanie kurtki "oddychającej", jeśli tak naprawdę te wszystkie oddawane przez nas mikroelementy tak naprawdę nie znajdą drogi na zewnątrz? Nie myślimy o tym, a przecież sam bawełniany tradycyjny t-shirt już będzie blokować nasze ciało. Wszelka oddawana przez nas wilgoć zatrzyma się na jego strukturze i nie znajdzie punktu wyjścia. Jeśli faktycznie chcemy być w 100% przepuszczalni i czuć się naprawdę komfortowo zacznijmy od obszarów najbliższych naszej skórze. Trzeba pomyśleć o dobrej bieliźnie.

Long sleeve Ls01120 to tradycyjna bawełniana koszulka z długim rękawem. Dodatek poliamidu ułatwia odprowadzanie potu na zewnątrz, hamuje powstawanie brzydkich zapachów, antyalergiczna i nie wymaga prasowania.

Gdzie: intymna.pl

Ile: 64,90zł

Krótki komplet od Tchibo uszyto z materiału Meril Skinlife. Do tego dochodzi poliester. Krój dopasowany do ciała, płaskie szwy. Wstawki z dzianiny dziurkowanej dają dodatkowe możliwości przy przegrzewaniu się.

Ile: 59,90zł

Podobny styl, bo na krótko. Ten model mniej rekreacyjny, ale i bardziej uniwersalny. Zastosowano tutaj wełnę merynosów, która zapewnia ciepło i komfort. Ma też działanie hydrofobowe – odprowadza nadmiary ciepła i wilgoci. Z powłoką antypeelingową. Całości dopełnia materiał Tecno-Cool.

Ile: 149zł

Gdzie: oba komplety w Tchibo.pl

Summit Series Boxers od North Face. Gacie uszyto w zgodzie z Baselayer System – maksymalne przyleganie i świetne odprowadzanie wilgoci od ciała do warstwy pośredniej. Uszyto je z materiału Equilibrium, z przędzy polipropylenowej. Niezwykle lekkie, poprawiające termoaktywność i właściwości hydrofobiczne. Antybakteryjne i hipoalergiczne, nie mechacą się i mają właściwości antystatyczne. Teraz na promocji:

Ile: 69,30zł

Leginsy Warm System od Expedusa to propozycja na bardzo chłodne dni. Gramatura 200 daje pojęcie o cieple, które mogą zapewnić. Co tu jeszcze znajdziemy? Poliamid i srebrna nitka w układzie 50/50 oczywiście odprowadzają ciepło i wilgoć ze skóry. Płaskie szwy, bakteriostatyczny materiał Warm System, ochrona przed brzydkim zapachem i właściwości hipoalergiczne. Chroni także przed promieniami UV i UVB

Ile: 75,50zł

Gdzie: oba w 8a.pl

Artykuły podobne

Czterolistna koniczynka

    Sesja to okres w życiu studenta, w którym umiejętność wkuwania staje się główną decydującą o przeżyciu. Jest jednak coś ważniejszego niż naprędce wbita do głowy wiedza. Tym czymś jest…
Zobacz więcej ...