Bilet na balet rosyjski to spełnienie marzeń każdego kto kocha ten taniec

Total
0
Shares

Po 20 latach do Polski wraca jeden z najstarszych i największych baletów rosyjskich, założony w 1937 roku przez znanego  choreografa i tancerza Igora Moisiejwicza. Zainteresuje to każdego fana kultury rosyjskiej i baletu, bo zespół w swoich występach odwołuje się do wszystkich cech charakterystycznych dla rosyjskiej szkoły baletu. Zobaczymy klasyczną elegancję i współczesny szyk tego niezwykłego tańca.

Bilet_na_balet_rosyjski_to_spełnienie_marzeń_każdego_kto_kocha_ten_taniec_baletnica

fot. pinterest.com

Balet na deskach Teatru Wielkiego

Tańce narodów świata bo tak brzmi tytuł spektaklu zapewni wam emocjonujący wieczór. Niezwykła perfekcja wykonania każdego ruchu zachwyci każdego! Tancerze doskonale łączą niebywałą technikę tańca z umiejętnościami aktorskimi. Podczas występu zostaną zaprezentowane tańce argentyńskie, meksykańskie, gruzińskie, cygańskie, azjatyckie, polskie i rosyjskie.

Balet pełen przepychu

Piękne stroje i doskonałe dekoracje sprawiają, że przenosimy się do innego świata. Pomimo tego, że mocno wiążą się z klasyczną elegancją z łatwością dostrzeżemy wpływy dwudziestego pierwszego wieku. Ten balet przyciąga widzów jak magnes. Jest niesamowity, błyskotliwy i  zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Wielkość dzieła i kunszt z jakim zostało wykonane zapiera dech w piesiach. To coś specjalnego dla pasjonatów tańca.

Bilet_na_balet_rosyjski_to_spełnienie_marzeń_każdego_kto_kocha_ten_taniec_baletnica_rosyjska

fot. pinterest.com

Balet to dobry pomysł na prezent, ale z jakiej okazji?

Spektakle odbędą się w czterech polskich miastach:

Łodzi 9.10

Gdańsku 13.10

Olsztynie 14.10

Toruniu 15.10

Bilet_na_balet_rosyjski_to_spełnienie_marzeń_każdego_kto_kocha_ten_taniec_baletnice_Mihalowskiego

fot. pinterest.com

Koszt biletów to 150 złotych i będzie to świetny pomysł na spędzenie rocznicy czy po prostu niesamowitego wieczory przepełnionego kulturą wyższą. To swojego rodzaju wykwintna kolacja dla naszego umysłu, która pokaże nam niesamowity świat ruchu, gry muzyki i światła.
Po prostu trzeba iść i zobaczyć . Przeżycie duchowe i uczta dla ciała. wspaniali tancerze, choreografia, widowisko.

Artykuły podobne