Nie ma wątpliwości, że biżuteria jest tym co uszczęśliwia kobiety. Piękne dodatki, które pasują do naszych kreacji, podkreślają naszą urodę i są świetnym pomysłem na prezent z niemalże każdej okazji. Zachwyćmy się nad pięknymi przykładami przedstawionymi poniżej.

Wisiorek

Przepiękny wisior, który olśniewa bizantyjską maestrią swego wykonania. W srebrnej oprawie, o kształcie dysku, umieszczono ponad 80 rubinów, przyciągających wzrok swą różnorodnością kształtów oraz wyrazistą, ekspresywną barwą. Pomiędzy nimi iskrzą się, jak małe, czarne diamenciki, markazyty.  Całość, przywodzi na myśl bajkowe klejnoty władców Inca, pełne tajemniczego piękna, oryginalnej formy oraz asertywnego i przebojowego wyrazu. Wisiorek jest niezwykle wysmakowany. Będzie idealnym dodatkiem koktajlowej lub wieczorowej kreacji.  Można go nosić na łańcuszku  lub aksamitce. Wisiorek wprost idealnie nadaje się na wyszukany prezent, będący dowodem szczerych uczuć.

fot. braccata.pl

Kolczyki

Zjawiskowe kolczyki, replika zaręczynowej biżuterii księżnej Diany i Kate Middleton. W srebrnej oprawie, lśnią centralnie umieszczone, owalne, facetowane, okazałe szafiry o wadze ponad 1,5 karata. Wokół błyszczy wianuszek delikatnych cyrkonii. Całość jest niezwykle elegancka, wręcz wytworna. Kolczyki zachwycają swą wyrazistą urodą, kobaltem szafirów,  niezwykłym w swej prostocie pięknem.  Idealne na wieczorowe wyjścia, szczególnie w komplecie. Polecamy, jeśli szukasz wysmakowanych dodatków do koktajlowej czy balowej kreacji. Jednakże dzięki swej prostocie, będą świetnie wyglądały wraz z codziennymi stylizacjami. Posiadają angielskie zapięcie, uważane za najbardziej bezpieczne.  Nie musisz się więc martwić, że przypadkowo je zgubisz.

fot. braccata.pl

Obrączka

Zachwycający, okazały pierścień w kształcie obrączki. W pięknym, misternym wzorze, przypominającym splot warkocza, umiejętnie połączono trzy kolory kruszcu (srebrny, różowy i złoty). Bardzo atrakcyjny i modny pierścionek. Swą stylistyka nawiązuje do utramodnego stylu ETNO ? la Czarny Ląd – Afro Chic – (lansowanego przez Louis Vittona czy Lanvin). Oryginalna biżuteria, jakby żywcem wyjęta z rękodzielniczych warsztatów w sercu Afryki jest nieodłącznym dodatkiem w tym sezonie.
Pierścionek wykonano z najwyższej jakości srebra próby 925, platerowanego 2 mm warstwą żółtego i różowego złota.
Różowe złoto
Kolor złota i jego próba zależą od domieszki innych metali, np. srebra, cynku, miedzi czy palladu, użytych w stopie kruszcu i od ich proporcji.
Różowe złoto to złoto, do którego oprócz srebra i miedzi dodano także pallad i cynk. Było bardzo popularne w XIX w. w Rosji, stąd czasami nazywane jest ?rosyjskim złotem?. Zgodnie z najnowszymi trendami w modzie różowe złoto pojawiło się w tym roku nie tylko w biżuterii modelek na wybiegach, ale także na wystawach wszystkich największych salonów jubilerskich na świecie.

bizyteria_dla_kobiety_pierscionek

fot. braccata.pl

Te elementy biżuterii świetnie nadają się z okazji urodzin lub rocznicy ślubu. Czy sprawisz je swojej kobiecie?

Artykuły podobne