Neonowo i soczyście

Total
0
Shares

Neonowe kolory to w tym sezonie niezwykle silny trend, który zaczyna wdzierać się na salony oraz na polskie ulice. Ma być soczyście i wesoło. To istne szaleństwo barw dotyczy nie tylko sukienek i bluzek, lecz też innych części garderoby: szortów, spodni (w tym niezwykle modnych kolorowych dżinsów) oraz torebek i butów.

(źródło: 4newlook.wordpress.com)

Nie przeszkadza łączenie dwóch a nawet trzech soczystych kolorów w jednej stylizacji. Obowiązuje jednak jedna zasada: neonowy kolor nosimy zawsze w wersji minimalistycznej. Znaczy to, że ubrania powinny mieć prosty fason, niezbyt wyszukaną formę oraz gładką fakturę. Świetnie wyglądają neonowe lejące się materiały, ale również neonowy dżins.

(źródło: fashionist.pl)

Nieprzewidywalne dotychczas połączenie różowego z pomarańczem to prawdziwy hit tej wiosny. Polscy celebryci (a raczej celebrytki) nie pozostają w tyle za światową modą.

(źródło: pudelek.pl)

W Polsce za tym trendem silnie podąża Zara. Oto kilka propozycji, które udało mi się wyłowić. Cena każdej z nich oscyluje w granicy 200 zł.

(źródło: zara.com)

Latem ma być bajecznie jak u Jill Sander! Zachęcam do poszukiwań podobnych "perełek" w naszych sklepach.


(źródło: runwaydaily.com)

Artykuły podobne

Klucz do pięknych włosów

Najwspanialsza nawet fryzura nigdy nie będzie wyglądała naprawdę zjawiskowo, jeśli włosy nie będą wystarczająco zadbane i wypielęgnowanie. Niestety, niektóre typy włosów, pomimo różnych prób poprawienia ich kondycji, wciąż sprawiają ich…
Zobacz więcej ...